Zurich Otel

4* Zurich Otel eski Istanbul Laleli'  tarihi yarımada'da Kapalı Çarşı,Ayasofya Muzesi,Sultanahmet Camii Meydani gibi tarihi turistik değerlere çok yakın olup alışveriş için ideal bir konumdadır. 

Zurich Otel Istanbul Avrupa yakasıında  olup,Topkapi sarayi, sultanahmet gibi tarihi değerlerimize çok yakındır
Otelde toplam 126 Adet oda vardır.

Zurich Otelin Odalarında; Duşa Kabin Banyo /WC, Sac kurutma makinası,Telefon,Uydu Yayınlı Televizyon,Kasa,Wifi internet,Minibar,Çay Kahve Seti ve klima vardır.
otelde ayrıca; Lobi,Asansör,Restoran,Cafe, Amerikan Bar, Diskotek,Toplantı salonu,Berber,Yüzme Havuzu, Fitness Center,SPA Center; Masaj, sauna,Türk Hamamı,Jakuzi, solaryum,24 Saat Oda servisi vardır
Aşağıdaki Fiyatlar : Günlük Kişi başı  (özel günler ,bayram haricinde) geçerli olup Kahvaltı fiyata dahildir.Otel fiyatları sezonlara göre değişir.Zurich Otel'de oda müsaitlikleri aksiyon,promosyonlar,Seminer,Bayi Toplantıları,Gruplar,Hava alanı Otel özel transfer hizmetleri Kesin Rezervasyon için Telefon: 0216.346 70 74 - 0539 711 99 19


Sınıf / Kategori 4* / B.B
2 kişilik odada 1 kişi başına 1 gecelik konaklama : 0
1 ilave kişi fiyatı : 0 TRL
Tek kişilik odada kişi başına 1 Gecelik konaklama : 0
Ücretsiz Çocuk : 0/ 06 Yaş
Ücretli çocuk : (12 Yaşa kadar) : 07/12 Yaş % 50 indirimli

Afişe fiyatlarımız en düşük oda tipi ve sınırlı sayıdaki kontenjanlı odalarda geçerlidir. Afişe ettiğimiz fiyatlar tüm sezon ve tüm oda tiplerini kapsamamaktadır. Fiyatlar yayımlandığı gün için geçerlidir. Belirtilen çocuk indirimi ve fiyatlar, 2 yetişkin yanında yapılacak konaklama için geçerlidir.

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz