Uslan Otel - Uludağ

Uslan Otel Uludağ Birinci Oteller Bölgesinde bulunan Kayak-ski otellerindendir. Kayak pistlerine ve Cafe,Barlara çok yakındır. Tam Pansiyon hizmet veren otelde 4-5-6 kişilik odalarda vardır

Konum : Otel Uslan İstanbul´a 260 km, Bursa´ya 35 km. Uzaklıkta olup, Uludağ 1. Gelişim Bölgesi´nin girişindedir.
Otelde : 6´sı suit , 48 odası 160 Yataklı  olan otelin , lobi barı, Lobi'de ücretsiz WIFI, Restaurant, şömineli salonu, çocuk oyun odası, Televizyon odası, sauna, Toplantı salonu, masa tenisi, kayak odası, Resepsiyonda ücretli kiralık Kasa mevcuttur.
Odalar ;Otelin  değişik büyüklüklerdeki odalarında minibar, saç kurutma makinası, Uydu yayınlı Televizyon, telefon, Kalorifer bulunmaktadır.
Çocuk Otelde çocuklara özel mini kulüb vardır.
Konaklama Şekli: Tam Pansiyon ( Sabah kahvaltısı ,Öğle Yemeği, Akşam yemeği )

Otel Uslan Fiyatları : Aşağıdaki fiyatlar Kişibaşı 1 günlük Tam pansiyon+ hafta içi-hafta sonu fiyatlardır. Fiyatlar sezonlara göre değişmektedir. Uslan Otelde oda,kontenjan müsaitlikleri,4-5-6 kişilik oda fiyatları, İstanbul'dan otele ulaşım fiyatları, Balayı,Şirket grup bayi toplantıları,Kredi Kartlarınıza 3-6-9 taksit imkanı vardır. Kesin Rezervasyon Telefonu: 0216. 346 70 34 - 0539. 711 99 19


Sınıf / Kategori 3*/T.P+
2 kişilik odada 1 kişi başına 1 gecelik konaklama : 0
1 ilave kişi fiyatı : 199 TRL
Tek kişilik odada kişi başına 1 Gecelik konaklama : 0
Ücretsiz Çocuk : 0-06 Yaş
Ücretli çocuk : (12 Yaşa kadar) : 07-12 %50 indirimlidir

Afişe fiyatlarımız en düşük oda tipi ve sınırlı sayıdaki kontenjanlı odalarda geçerlidir. Afişe ettiğimiz fiyatlar tüm sezon ve tüm oda tiplerini kapsamamaktadır. Fiyatlar yayımlandığı gün için geçerlidir. Belirtilen çocuk indirimi ve fiyatlar, 2 yetişkin yanında yapılacak konaklama için geçerlidir.

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz