Thermalium Wellness Park Otel

Thermalium Wellness Termal Otel Yeşillikler içerisinde Istanbula en yakın kaliteli Yalova Termal Otellerindendir 12 Ay hizmet vermektedir.Yalova Şehir merkezine 15 km mesafededir.05 Yaş 1 çocuk ailesi yanında ücretsiz konaklar

Thermalium Otel Hakkında...
Yalova´nın düşler merkezi Termal´in Uvezpınar ilçesinde 11.500 m2 alan üzerine kurulu olan Thermalium Wellness Park Hotel Yalova´nın ilk ve tek beş yıldız standartlarındaki tesisidir. Otelde 1 adet otel ana binası ve 3 adet villa kompleksinden oluşmakta ve sektördeki yeniliklere liderlik yapabilecek kapasitededir.

Otelin termal özellikleri ; Kapalı ve açık termal havuzlar - aile banyoları - bay ve bayanlar için ayrı Türk hamamı - sauna - buhar - masaj odaları - Wellness Spa. Termal suyun faydaları ; Romatizmal hastalıklar - Dolaşım sistemi hastalıkları - Cilt hastalıkları - Kadın hastalıkları - İdrar yolları ve safra kesesi taşları - Sinir sistemi düzenleyici - nevralji - Çeşitli felçler - Kas hastalıkları
Otelin Konumu
Üvezpınar mevkii , Yalova İstanbul ´a 60 dk uzaklıkta olup feribot yada kara yolu ile rahatlıkla ulaşım sağlanabilmektedir.
Oda Özellikleri
Aktiviteler
Termal, Wellness ve spa için özel bir katı bulunan otelimizin ayrıca dört adet terapi havuzu ve termal su ile doldurulan açık kapalı yüzme havuzları bulunmaktadır. Tesis muhteşem yeşil - mavi manzarası ile huzurlu bir haftasonu geçirmek isteyenler için göl kenarında balık tutma imkanı sağlamaktadır. Bay ve bayanlar için ayrı düzenlenmiş Türk hamamı misafirlerin hizmetine sunulmaktadır.
Ücretli Hizmetler
Masaj çeşitleri, aile havuzları ve Lobby lounge tesis misafirlerine ücretli olarak sunulmaktadır.
Ücretsiz Hizmetler Türk Hamamı, Fin Hamamı, sauna, fitnes, jakuzili kapalı yüzme havuzu ve çocuk kulübü tesis misafirlerine ücretsiz olarak sunulmaktadır.
Fiyatlar; Aşağıdaki fiyatlar hafta içi Günlük kişi başı Yarım Pansiyon Standart oda haftaiçi - haftasonu fiyatlarıdır. Fiyatlar sezonlara göre değişir,Thermalium Termal otelde Hafta sonu fiyatlar,Balayı odası,Seminer,Bayi Grup toplantıları,Düğün organizasyonu,Oda Kontenjanı yer müsaitlikleri,erken rezervasyon indirimleri fırsat  kampanyalar, Kredi kartlarınıza 02-04-06 Taksit imkanı otele ulaşım Kesin Rezervasyon Telefonu:
0216. 346 70 34 - 0539. 711 99 19


Sınıf / Kategori 4*/Y.P
2 kişilik odada 1 kişi başına 1 gecelik konaklama : 0
1 ilave kişi fiyatı : 81 TRL
Tek kişilik odada kişi başına 1 Gecelik konaklama : 0
Ücretsiz Çocuk : 0-05 Yaş
Ücretli çocuk : (12 Yaşa kadar) : 06-11 Yaş 0 TL

Afişe fiyatlarımız en düşük oda tipi ve sınırlı sayıdaki kontenjanlı odalarda geçerlidir. Afişe ettiğimiz fiyatlar tüm sezon ve tüm oda tiplerini kapsamamaktadır. Fiyatlar yayımlandığı gün için geçerlidir. Belirtilen çocuk indirimi ve fiyatlar, 2 yetişkin yanında yapılacak konaklama için geçerlidir.

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz