The Green Park- Pendik Oteli

538 odası bulunan Modern  dekore edilmiş The Green Park Pendik otelin odalarında; LCD TV, klima, minibar, merkezi ısıtma, kablolu ve kablosuz internet vardır

 

Modern tarzda dekore edilmiş 538 odası bulunan GreenPark Pendik otelin odalarında; LCD TV, klima, minibar, merkezi ısıtma, kablolu ve kablosuz internet gibi olanaklar yer alıyor.

Oda kahvaltı  hizmet vermekte olan Pendik Green Park, Türk ve Dünya mutfaklarının farklı bölümlerde sunulan lezzetleri tadabileceğiniz kapalı ve açık restaurant bulunmaktadır.
Korona Virüs Tedbirleri kapsamında Yüzme havuzu, Hamam , Sauna , Masaj salonu , SPA ve Spor merkezi faaliyetleri geçici bir süreliğine durdurulmuştur..
Tüm yıl boyunca hizmet veren otellerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda yaz konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve kış konseptlerinde farklılıklar olabilir
Tesislerin sezon içerisindeki uygulayacağı konsept içeriğini, misafirlerimizin sağlıklı bir tatil geçirebilmeleri adına, tesislerin almış olduğu Covid-19 Tedbirleri kapsamında ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu genelgeler doğrultusunda tesis içi bazı üniteler tesis yönetimi tarafından kullanıma kapatabilir veya sınırlayabilirler.
Yoğun iş temposundan bunalan misafirleri The Green Park Pendik Hotel & Convention Center’da çok özel terapiler ve dinlendirici aktiviteler bekliyor. Uzman terapistlerin bakımları eşliğinde günlük hayatın tüm stresinden arınacağınız SPA & Wellness Merkezi’nde; açık/kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, güzellik merkezi, buhar odaları, jakuzi, banyo terapileri, cilt ve vücut bakımları, VIP masaj odaları ve vitamin barı ile sağlık, güzellik ve daha fazla zindelik kazandırıyor. 

Otel Pendik mevkiinde bulunmaktadır.

  • Hava Limanı

  • İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı: 13 km

  • Şehir Merkezi

  • Kadıköy: 27 km

  • Gezilip Görülecek Yerler

  • Bostancı Gösteri Merkezi: 22 km

Oda Fiyatları: Fiyatlar günlük kişi başı Oda ve kahvaltı Dahil fiyatlardır. Green Park Pendik Otelinde Sezonlara göre değişiklik gösteren oda fiyatlarının güncel ücretlerini oda kontenjan müsaitlikleri kampanyalar Şirket eminer bayi toplantıları,Balayı Düğün Nişan toplantıları,Sporcu,öğrenci grupları uzun süreli konaklamalara özel fiyatlar ve Rezervasyon için Telefon Numaralaarı: 0216 3467034 - 0539 7119919


Sınıf / Kategori 5*/O.K
2 kişilik odada 1 kişi başına 1 gecelik konaklama : 0
1 ilave kişi fiyatı : 0
Tek kişilik odada kişi başına 1 Gecelik konaklama : 0
Ücretsiz Çocuk : 0-05 Yaş
Ücretli çocuk : (12 Yaşa kadar) : 06-11 Yaş

Afişe fiyatlarımız en düşük oda tipi ve sınırlı sayıdaki kontenjanlı odalarda geçerlidir. Afişe ettiğimiz fiyatlar tüm sezon ve tüm oda tiplerini kapsamamaktadır. Fiyatlar yayımlandığı gün için geçerlidir. Belirtilen çocuk indirimi ve fiyatlar, 2 yetişkin yanında yapılacak konaklama için geçerlidir.

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz