Sirene Davras Ski Resort

Isparta Davras Dağları mevkiinde bulunan Otel Kayak Sporu ve SPA oteli hizmetleri vermektedir

Sirene Otel Bilgisi

Sirene Davras Ski Resort; Davras dağları bölgesinde  bulunan otelin toplam 123 odası vardır. Ote 5 adet restoran ve 4 adet bar ile birçok lezzet alternatifini misafirlerinin beğenisine sunmaktadır. Tesisin SPA merkezinde hamam, sauna, buhar odası, kapalı havuz, bakım ve masaj olanakları ile rahatlayabilir; Fitness merkezi ile formunuzu koruyabilirsiniz. Hem yaz hemde kış sezonunda misafirlerine hizmet vermekte olan tesis; trekking, dağ bisikleti, bilardo, bowling, balon turları, kayak imkanları ve ATV turları ile eğlenceli anlar vadetmektedir. Tesiste bulunan toplantı salonları ile iş çözümleri üretebilirsiniz. Tesiste Mini Kulüp bulunmaktadır.

Otel Özellikleri-Olanaklar

SPA ve Kayak Oteli

Havuz Bilgisi:
Otelin Kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır.

Kayak Imkanı:
Sirene Otelin 3 adet telesiyej ve 1 adet baby lifti ile kayak imkanlarından faydalanabilir, kayak ekipmaları kiralayabilir ve kayak eğitimi alabilirsiniz.

Aktiviteler-Boş Zaman Değerlendirme:
Tesisin SPA merkezinde hamam, sauna, buhar odası, kapalı havuz, bakım ve masaj olanakları ile rahatlayabilir; Fitness merkezi ile formunuzu koruyabilirsiniz. Hem yaz hemde kış sezonunda misafirlerine hizmet vermekte olan tesis; trekking, dağ bisikleti, bilardo, bowling, balon turları, kayak imkanları ve ATV turları ile eğlenceli anlar vadetmektedir. Tesiste bulunan toplantı salonları ile iş çözümleri üretebilirsiniz.

Çocuk / Bebek:
Bebek Bakımı – Mini Kulüp

Konsept

Tam Pansiyon Plus 

Hizmetler:
Bowling – Bilardo – Elektronik Oyunlar – Sinema – Oyun salonları – Mini Kulüp – Kayak Dersi – ATV Safari – Kızak Turları – Trekking – Dağ Bisikleti – Binicilik – Balon Turu – Çamaşırhane – Doktor 

Oda Özellikleri

Merkezi Isıtma/Soğutma – TV – Direkt Telefon – Safebox – Minibar – WC/Banyo

Yakın Merkezler

Isparta Şehir merkezine 25 km. mesafedir.
Antalya Havaalanına 120 km. mesafedir.

 

 


Sınıf / Kategori 4* Tam Pansiyon+
2 kişilik odada 1 kişi başına 1 gecelik konaklama : 0
1 ilave kişi fiyatı : 225
Tek kişilik odada kişi başına 1 Gecelik konaklama : 0
Ücretsiz Çocuk : 00/06 Yaş
Ücretli çocuk : (12 Yaşa kadar) : 00/12 Yaş % 50 indirimlidir

Afişe fiyatlarımız en düşük oda tipi ve sınırlı sayıdaki kontenjanlı odalarda geçerlidir. Afişe ettiğimiz fiyatlar tüm sezon ve tüm oda tiplerini kapsamamaktadır. Fiyatlar yayımlandığı gün için geçerlidir. Belirtilen çocuk indirimi ve fiyatlar, 2 yetişkin yanında yapılacak konaklama için geçerlidir.

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz