Pelin Hotel

Fethiye Calıs mevkiindedir.Denize mesafe 100 m.

Pelin Otel Fethiye Çalış Plajın mevkiinde olup, Denize 100 m. mesafededir.Plajdaki şezlong ve şemsiye kullanımı Ücretlidir.
Toplam 112 Odası vardır. Tüm odalarımızda; Air-Condition, TV´den Müzik yayını, Otomatik telefon, Balkon, Duş, Tuvalet, zemin halı kaplama,SAT. TV.Kasa vardır.
250 m² yüzme ve çocuk havuzu, 500 m² güneşleme terası, Denize 100 metre uzaklıkta, Teras Bar, Lobby Bar, Havuz(Snack) Bar, 2 adet açık Restaurant,(Fethiye ve Deniz Manzaralı) ve 1 adet kapalı Restaurant, Toplantı ve TV Salonu, Türk mutfağından nefis yemekler, Jeneratör, Çamaşırhane.
Masa Tenisi,Dart,Fitness Center kullanımı,Langırt,satranç kullanımı ücretsizdir.
Fiyatlar : ..... ´e kadar geçerli olup yarım pansiyondur % 10 Peşin ödeme indirimi, Kredi Kartlarınıza Taksit + indirim . Istanbul´dan Otobüs-Uçak ulaşımları, Hava alanı otel özel ücretli Transfer imkanı için Lütfen Formu Doldurunuz veyabüromuzu arayınız. 0216. 346 70 34


Sınıf / Kategori 3*/Y.P
2 kişilik odada 1 kişi başına 1 gecelik konaklama : 0
1 ilave kişi fiyatı : 0 TRL
Tek kişilik odada kişi başına 1 Gecelik konaklama : 0
Ücretsiz Çocuk : 0-6
Ücretli çocuk : (12 Yaşa kadar) : 07-12 (%50)

Afişe fiyatlarımız en düşük oda tipi ve sınırlı sayıdaki kontenjanlı odalarda geçerlidir. Afişe ettiğimiz fiyatlar tüm sezon ve tüm oda tiplerini kapsamamaktadır. Fiyatlar yayımlandığı gün için geçerlidir. Belirtilen çocuk indirimi ve fiyatlar, 2 yetişkin yanında yapılacak konaklama için geçerlidir.

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz