Otelde Ödemeli Belek Otelleri

Otelde Ödeme  ön ödemeli kapora kabul eden Belek merkez kadriye serik Oteller

Otelde Ödeme  ön ödemeli kapora kabul eden Belek merkez kadriye serik Otelleri,Lux Oteller,Deluxe Oteller,Herşey Dahil,Ultra Herşey Dahil yeme içme sistem konaklamalı oteller, sezonlara göre değişen erken rezervasyon indirimli günlük oda fiyatları,Balayı otelleri,güncel oda kontenjan müsaitlikleri gruplara özel indirimli oteller, Otele girmeden Kredi Kartınız ile veya Banka Havalesi ile ödeme yaparak odanızı Kesin olarak rezerve ettirmek - kalan Bakiye'yi otele girişte ödemeli ön Rezervasyon  için  telefon numaraları: 0216 346 70 34 - 0539 711 99 19

NOT: Bütün oteller girişte ödemeyi kabul etmemektedirler. Otele girişte ödeme kabul eden oteller rezervasyonunuzu garantilemek için Kredi kart Numaranızı talep edebilirler,bazılarıda ön ödeme çekebilmektedirler.

 

1-Orange County Resort Hotel Belek - Boğazkent U.H.D

2-Siam Elegance Hotels & Spa - Boğazkent U.H.D

3-Ela Quality Resort - Belek U.H.D

4-Adam & Eve Hotel - Belek U.H.D

5-Altis Resort Hotel & Spa - Belek A.H.D

 

Not:

*U.H.D = Ultra Herşey Dahil

*A.H.D = Alkolsüz Herşey Dahil 


Sınıf / Kategori 3*/H.D
2 kişilik odada 1 kişi başına 1 gecelik konaklama : 0
1 ilave kişi fiyatı : 0
Tek kişilik odada kişi başına 1 Gecelik konaklama : 0
Ücretsiz Çocuk : 0-06 Yaş
Ücretli çocuk : (12 Yaşa kadar) : 02-11 Yaş % 50 indirimlidir

Afişe fiyatlarımız en düşük oda tipi ve sınırlı sayıdaki kontenjanlı odalarda geçerlidir. Afişe ettiğimiz fiyatlar tüm sezon ve tüm oda tiplerini kapsamamaktadır. Fiyatlar yayımlandığı gün için geçerlidir. Belirtilen çocuk indirimi ve fiyatlar, 2 yetişkin yanında yapılacak konaklama için geçerlidir.

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz