Oruçoğlu Termal Resort - Atol Turizm

Oruçoğlu Termal Resort

Orucoglu Afyon Termal otelde Aquapark,Kaydiraklı açık,kapalı Havuzlar bulunmaktadır,Konaklama şekli Yarım Pansiyon'dur.7 Gece Kal 5 Gece öde kampanyası vardır. 06 Yaş 1 çocuk ailesi yanında ücretsiz konaklar

4* Oruçoğlu Termal Kaplıca Otel Afyon merkez'e 10 km mesafesede olup Toplam; 300 Oda ve 800 yataklıdır.
Odalarda ; TV,Minibar,Klima,Muzik,Telefon,Banyo,Fon,Balkon vardir.
Oruçoğlu Termal Otel'de; Acik Kapali Yuzme Havuzlari,Toplanti salonu, Sauna, Jakuzzi, Fitness center,Turkish Bath, Disco, Masa Tenisi,Bilardo.
Oruçoğlu Termal Ana Bina Standart Oda Geceleme Fiyatları; Kişi başı Günlük  Yarım Pansiyon (Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği Dahil) olup,  Bayram özel günler hariç geçerlidir. Oruçoğlu Otel oda ücreti sezonlara göre değişir,7 gece kal 5 gece ödeme kampanyaları vardır,Otele uçak Otobüs ulaşımı Hava alanı özel transferleri, Kredi Kartlarınıza 3-6 Taksit uygulaması vardır.

Aksiyon; 7 gece Kal 5 gece öde

Ücretsiz aktiviteler: Türk Hamamları- Açık ve Kapalı Termal Yüzme Havuzları- Baylara ve Bayanlara ayrı Yüzme Havuzları - Jakuzi-Sauna´lar, 120 m uzunlugundaki su kaydırağı- Buhar Banyo´ları-Disco girişleri
Oruçoğlu Termal Kaplıca Otelinde Kesin Rezervasyon icin 
Telefon Numaraları : 0216. 346 70 34 - 0539. 711 99 19


Sınıf / Kategori 4*/Y.P
2 kişilik odada 1 kişi başına 1 gecelik konaklama : 244
1 ilave kişi fiyatı : 135 TRL
Tek kişilik odada kişi başına 1 Gecelik konaklama : 311
Ücretsiz Çocuk : 0-7 Yaş
Ücretli çocuk : (12 Yaşa kadar) : 07-11 Yaş % 50 indirimlidir

Afişe fiyatlarımız en düşük oda tipi ve sınırlı sayıdaki kontenjanlı odalarda geçerlidir. Afişe ettiğimiz fiyatlar tüm sezon ve tüm oda tiplerini kapsamamaktadır. Fiyatlar yayımlandığı gün için geçerlidir. Belirtilen çocuk indirimi ve fiyatlar, 2 yetişkin yanında yapılacak konaklama için geçerlidir.

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz