Ortakoy Princess Hotel

5* Otel Istanbul Boğazına çok yakın bir konumda Cafe'leri restoranları eğlence mekanları ile ünlü Ortakoy semtinde yıl boyunca yerli yabancı Turistlere,Toplantı seminer gruplarına hizmet vermektedir Ortakoy Princess Hotel'in 91 standart - 9 executive odası ile suite odaları, vardır

Istanbul Ortaköy Semtinde merkezi bir konumda'dır

82 odasi,169 yatagi vardir. Odalarinda; Banyo,Telefon,Muzik yayini,55 Ekran LCD Televizyon, Klima,Minibar,Sac Kurutma makinasi ,Kalorifer,Kasa,WIFI vardir.

Otelde; Restaurantlar,Barlar,Toplanti salonlari, Yuzme Havuzu,Turk Hamami,Sauna,MasajJakuzi,Fitness Center,Solarium.Kuafor,Tenis,Camasirhane vardır.

Ataturk Havalimanı'na 17 km. mesafededir
Ortaköy Princess Otel Kontenjan,oda müsaitlikleri,Kampanya'lar,indirimler,Toplantı,düğün paketleri kesin rezervasyon Telefonu 0216. 346 70 74 - 0539 711 99 19


Sınıf / Kategori 5*/B.B
2 kişilik odada 1 kişi başına 1 gecelik konaklama : 0
1 ilave kişi fiyatı : 25 EUR
Tek kişilik odada kişi başına 1 Gecelik konaklama : 0
Ücretsiz Çocuk : 0-02
Ücretli çocuk : (12 Yaşa kadar) : 03-12 %50 indirimlidir

Afişe fiyatlarımız en düşük oda tipi ve sınırlı sayıdaki kontenjanlı odalarda geçerlidir. Afişe ettiğimiz fiyatlar tüm sezon ve tüm oda tiplerini kapsamamaktadır. Fiyatlar yayımlandığı gün için geçerlidir. Belirtilen çocuk indirimi ve fiyatlar, 2 yetişkin yanında yapılacak konaklama için geçerlidir.

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz