Lamartine Hotel - Istanbul / Taksim

4* Otel Lamartin Caddesi Taksim, Istanbul' da 12 ay yıl boyunca yerli yabancı Turist'lere Kongre seminer bayi ve özel toplantı gruplarına hizmet vermektedir

Istanbul Taksim Bölgesi Otellerinden olan Lamartin Otel'de 

64 toplam oda, 128 toplam yatak, 2 bağlantılı oda. Şehir manzarası var.
Lamartin Otelin Odalarında; Telefon, müzik yayını, minibar, internet bağlantısı, televizyon, kablo tv, merkezi klima, küvet-banyo, saç kurutma makinası, banyoda telefon.
Otelde ayrıca ; Merkezi klima, merkezi ısıtma, tv odası, internet , business center, çamaşırhane, kuru temizleme, resepsiyonda kasa, market, hediyelik eşya, 24 saat oda servisi, jeneratör, bebek bakıcısı, ücretli otopark, sağlık odası.
2 toplantı odası (130 max. kapasite). Tepegöz, beyaz tahta, slide projektör, flipchart, ses sistemi, mikrofon, video player, televizyon, fax.
Lütfü Kırdar Kongre Salonu (Congress & Conv.Center) 0.7 km. Atatürk Hava Alanı 20 km. Şehir merkezinde.
Kahvaltı salonu, kafeterya, lobi bar. 2 alakart restoran (179 pax), 1 Çin restoran. 179 pax açık, 100 pax kapalı toplam kapasite. Dünya Mutfağı, Çin Mutfağı.
Fiyatlara; Kahvaltı dahil olup ....´e dek (Bayram ve özel günler hariç) geçerlidir. 

Otelin Günlük Oda ücretleri,Kontenjan,oda müsaitlikleri, yer durumu,kampanyalar,gruplar,toplantı salonları,özel fiyatlar ve Rezervasyon için Telefon Numaraları: 0216. 346 70 34 - 0539 711 99 19 (Whatsapp)


Sınıf / Kategori 4* / BB
2 kişilik odada 1 kişi başına 1 gecelik konaklama :
1 ilave kişi fiyatı : 0 TRL
Tek kişilik odada kişi başına 1 Gecelik konaklama : 0
Ücretsiz Çocuk : 0-2
Ücretli çocuk : (12 Yaşa kadar) : 0-8 (%50)

Afişe fiyatlarımız en düşük oda tipi ve sınırlı sayıdaki kontenjanlı odalarda geçerlidir. Afişe ettiğimiz fiyatlar tüm sezon ve tüm oda tiplerini kapsamamaktadır. Fiyatlar yayımlandığı gün için geçerlidir. Belirtilen çocuk indirimi ve fiyatlar, 2 yetişkin yanında yapılacak konaklama için geçerlidir.

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz