İmbat Otel

İmbat Otel Kuşadası Kadınlar denizi mevkiinde Denize sıfır merkeze 3 km mesafede  Herşey Dahil sisteminde hizmet veren tatil  Otelidir

Otelin Genel Özellikleri
İmbat Hotel, Aydın, Kuşadası-Kadınlar Denizi plajı mevkiinde konaklama  turizm faaliyetlerinde  bulunmaktadır. Otel, İzmir hava alanı'na 75 km, Kuşadası merkez'e 3 km, Efes  Harabelerine merkezine 18 km mesafededir

Deniz ve Havuz Özellikleri
İmbat Hotel denize sıfır konumdadır. Oteli hemen öünde kendine ait  kum plajı bulunmaktadır. Otelde 2 adet havuz mevcuttur. 

Yeme-İçme Özellikleri
Otel Her şey dahil konseptinde hizmet vermektedir 

Otelin Sunuları Aktiviteleri
Imbat Otelde aerobik,dart, fitness, masa tenisi, bilardo gibi çeşitli aktiviteler ile zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Keyifli zaman geçirmek isteyenler için tesiste animasyon ve su sporları aktiviteleri bulunmaktadır. İmbat Hotel, çocuklarınızın eğlenceli zaman geçirmeleri için kids club faaliyetleri de sunmaktadır.

Oteldeki diğer Hizmetler
Otelin sunduğu berber & kuaför, fitness, Türk hamamı, güzellik salonu, masaj hizmetlerinden yararlanarak kendinizi daha zinde hissedebilirsiniz. 


Oda sunuları Özellikleri
Standart odalarda bulunan split klima, saç kurutma makinesi, telefon, TV, mini bar konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz mevcut hizmetlerdir.

Oteldeki Ücretli Hizmetler 

Yukarıda belirtilen tesis özellikleri ekstra ücrete tabi olabilir. Ücretler hakkında bilgiyi ilgili başlık detaylarında bulabilirsiniz.


Sınıf / Kategori 5*/H.D
2 kişilik odada 1 kişi başına 1 gecelik konaklama : 0
1 ilave kişi fiyatı : 54
Tek kişilik odada kişi başına 1 Gecelik konaklama : 0
Ücretsiz Çocuk : 0-12 Yaş
Ücretli çocuk : (12 Yaşa kadar) : 03-12 Yaş % 50 indirimli

Afişe fiyatlarımız en düşük oda tipi ve sınırlı sayıdaki kontenjanlı odalarda geçerlidir. Afişe ettiğimiz fiyatlar tüm sezon ve tüm oda tiplerini kapsamamaktadır. Fiyatlar yayımlandığı gün için geçerlidir. Belirtilen çocuk indirimi ve fiyatlar, 2 yetişkin yanında yapılacak konaklama için geçerlidir.

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz