Ikbal Termal hotel

Ikbal Termal Otel Afyon Termal Bolgesi seçkin Otellerindendir. Oda Kahvaltı ve Yarım Pansiyon, 5-7 Gece Termal paketi alarak  Konaklamak mümkündür. 06 Yaş 1 çocuk ailesi yanında ücretsiz konaklar

İkbal  Termal Otel   & SPA Otel Afyon merkeze yakındır.

Termal Otelde; 284 oda,20 suite,2 kral dairesi 14 bitisik 12 quen suite,8 prenses suitesi ile toplam 650 yatak kapasitelidir.
İkbal Termal Otelin Odalarında; VC/Duş,sac kurutma makinasi,telefon,Kasa,musik,Klima,minibar,Uydu yayınlı Televizyon,Kalorifer vardır.

Ikbal Otelde ayrıca; TV salonu,Turk Hamami,Sauna,Jakuzi,Fitness center,market,Restoranlar,Barlar,Toplanti Salonlari,Acik,Kapali Yuzme Havuzlari,Disco,Masa Tenisi,tenis,squash vardır.
Ikbal Termal Otelde Ücretsiz Aktiviteler: Bay ve Bayan Termal Hamamlar, Sauna´lar,Türk Hamamları, Jakuzili ve kaydıraklı havuzlar, Fitness Center (Sabah ve akşam özel hoca eşilğinde step ve aerobik kurslari) Masa tenisi,Futbol sahalari,tenis Kortu,Disco, Mini Club, Oyun Salonu.
İkbal Termal Otel Gecelik Oda Fiyatları; Aşağıdaki fiyatlar İkbal Termal Otel Deluxe Odalarda kişi başı Hafta içi 1 Gecelik Oda Kahvaltı ve  Yarım Pansiyon olup  indirimli fiyatlardır (Bayram,yılbaşı vb özel tarihler hariç) geçerlidir,Prenses Suite, Prens Suite,Balayı Paketleri,Aile Odası -Kahvaltı dahil fiyatlarını sorunuz. Fiyatlar Sezonlara göre değişmektedir. Kredi Kartlarınıza 02-04-06 Taksit yapılır. Istanbul´dan İkbal Termal Otel'e otobüs ulaşımı, Gruplar,Uzun tedavi konaklamaları, Balayı ,düğün,nişan,toplantı Grupları,seminer,kongre  Bayi toplantıları ve özel durumlariniz için e-mail gönderiniz (info@atolltourism.com) veya Satış Danışmanlarımızı arayiniz lutfen
Telefon :
0216. 346 70 34 - 0539 711 99 19


Sınıf / Kategori 5* / O.K
2 kişilik odada 1 kişi başına 1 gecelik konaklama : 900
1 ilave kişi fiyatı : 99 TRL
Tek kişilik odada kişi başına 1 Gecelik konaklama : 1400
Ücretsiz Çocuk : 0-6 Yaş
Ücretli çocuk : (12 Yaşa kadar) : 07-12 Yaş 450 TL

Afişe fiyatlarımız en düşük oda tipi ve sınırlı sayıdaki kontenjanlı odalarda geçerlidir. Afişe ettiğimiz fiyatlar tüm sezon ve tüm oda tiplerini kapsamamaktadır. Fiyatlar yayımlandığı gün için geçerlidir. Belirtilen çocuk indirimi ve fiyatlar, 2 yetişkin yanında yapılacak konaklama için geçerlidir.

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz