Grand Ons Hotel

İstanbul'un Avrupa yakasının tarihi değerlerine çok yakın olan LALELİ'de yer alan 3* Grand Ons Hotel, kahvaltı dahil hizmet vermektedir..Located in LALELI, which is very close to the historical values of the European side of Istanbul, 3* Grand Ons Hotel serves with breakfast included.

 

Grand Ons Otelin toplam 88 odasi ve 168 yatagi vardir.
Otel Odalarinda; Banyo,Telefon,Muzik yayini,Sat TV, Klima,Minibar,Sac Kurutma makinasi , vardir.
Otelin Sunuları-Aktiviteleri ;Restaurant, Barlar,Toplanti salonu,Camasirhane,Kiralik Kasa,Jenerator,TV Salonu, 24 saat oda servisi vardir.
Günlük Oda Fiyatları: Aşağıdaki fiyatlar günlük kişi başı fiyatlar ve Kahvaltı dahil olup, ....´e kadar (Bayram,resmi tatiller, özel günler hariç) geçerlidir Istanbul  Hava alanı: 40 km.

Grand Ons Otelin Oda,Kontenjan müsaitlikleri,aksiyon,promosyon,fırsatlar,Grup Rezervasyonları  ve Kesin Rezervasyon için Telefon Numaraları:

 0216. 346 70 34 - 0539. 711 99 19  (Whatsapp)info@atolltourism.com


Sınıf / Kategori 3* / B.B
2 kişilik odada 1 kişi başına 1 gecelik konaklama : 0
1 ilave kişi fiyatı : 0 TRL
Tek kişilik odada kişi başına 1 Gecelik konaklama : 0
Ücretsiz Çocuk : 0/06 Yaş
Ücretli çocuk : (12 Yaşa kadar) : 06/12 Yaş % 50 indirimli

Afişe fiyatlarımız en düşük oda tipi ve sınırlı sayıdaki kontenjanlı odalarda geçerlidir. Afişe ettiğimiz fiyatlar tüm sezon ve tüm oda tiplerini kapsamamaktadır. Fiyatlar yayımlandığı gün için geçerlidir. Belirtilen çocuk indirimi ve fiyatlar, 2 yetişkin yanında yapılacak konaklama için geçerlidir.

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz