Grand Boğaziçi Hotel

Grand Boğaziçi Hotel,çevresi yeşil olan orman ve kırların arasındadır. Boğaziçi Otel,Hatay kent merkezine arabayla 15 dakika mesafededir. 
Otel 80 oda ile hizmet vermekte olup  4 odası suit oda şeklindendir.

Grand Boğaziçi Hotel,Antakya; çevresi yeşil olan orman ve kırların arasındadır. Grand Boğaziçi Otel,Hatay kent merkezine arabayla 15 dakika mesafededir.  Otel 80 oda ile hizmet vermekte olup,  4 odası suit oda şeklindendir.
Odaların Özellikleri kalın halılarla ve modern mobilyalarla dekore edilmiştir.Telefon, Duşa kabin ve WC, Banyoda Telefon, Saç Kurutma Makinesi, Minibar, Elektronik Kapı Kilit Sistemi, Yangın Alarmı,Kasa, 24 saat  Oda Servisi, düz ekran LCD TV, Uydu Yayını, Kablosuz Internet, Merkezi Klima, Şelale, Dağ, Bahçe Manzaralı osa seçenekleri vardır
Boğaziçi Otelde ayrıca; 24 saati oda servisi,ücretsiz Wi-Fi erişimi,Fitness Center,toplantı Salonları,Nişan,Düğün organizasyonları,200 kişi kapasiteli Bar,Canlı müzik Sauna ve geleneksel bir hamam ücretsiz özel otopark mevcuttur.  

Boğaziçi Teras Restaurant'ta Kahvaltı Servisimiz hergün sabah 7.00-10.30 arasındadır.110 çeşit açık büfe olan kahvaltımızda  özellikle  Hatay’ın yöresel ürünlerini sizler için özenle hazırlıyoruz. Suriye esintileri taşıyan ünlü Hatay spesiyalitelerinin tadını çıkarabilirsiniz. Doğal çevrenin manzarasını sunan Lobby Bar'da içecekler ve yerli içkiler servis edilir.
Grand Boğaziçi Hotel yakınlarındaki turistik mekanlar arasında, 7 km mesafedeki Antakya'da bulunan dünyanın 2. büyük Roma mozaik koleksiyonu yer almaktadır.

Oda Ücretleri: Günlük kişi başı fiyatlardır. Grand Boğaziçi otel'de fiyatlar sezonlara,oda tiplerine göre sürekli değişmektedir. Oda-Kontenjan müsaitlikleri,İstanbul'dan Hatay Otele ucuz uçak biletleri, Hava alanı Boğaziçi otel özel transferleri,Otelde grup  Seminer,Bayi toplantıları,Sporcu öğrenci grupları,Düğün Nişan Balayı konaklamaları,Özel yemekli toplantılarınız için Rezervasyon Telefonları: 0216 346 70 34 - 0539 711 99 19


Sınıf / Kategori 4*- O.K
2 kişilik odada 1 kişi başına 1 gecelik konaklama : 0
1 ilave kişi fiyatı : 0
Tek kişilik odada kişi başına 1 Gecelik konaklama : 0
Ücretsiz Çocuk : 0-06 Yaş
Ücretli çocuk : (12 Yaşa kadar) : 07-12 Yaş

Afişe fiyatlarımız en düşük oda tipi ve sınırlı sayıdaki kontenjanlı odalarda geçerlidir. Afişe ettiğimiz fiyatlar tüm sezon ve tüm oda tiplerini kapsamamaktadır. Fiyatlar yayımlandığı gün için geçerlidir. Belirtilen çocuk indirimi ve fiyatlar, 2 yetişkin yanında yapılacak konaklama için geçerlidir.

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz