Golden Age Otel

4* Goldenage  Hotel Istanbul Taksim Topcu Caddesinde  merkezi bir konumda yerli yabancı tatilcilere oda ve kahvaltı sisteminde 12 ay boyunca hizmet vermektedir. 4* Stars Goldenage  Hotel is centrally located in Taksim Topcu Caddesi in Istanbul and serves local and foreign holidaymakers in bed and breakfast system for 12 monthsDas 4-Sterne-Hotel Goldenage liegt zentral in der Taksim Topcu Caddesi in Istanbul und bedient  12 Monaten lang einheimische und ausländische Urlauber Unterkunft ist ÜF.

GOLDEN AGE HOTEL - ISTANBUL- Taksim

Goldenage Otelin 180 odasi 8 Suite, 2 kral dairesi ve 350 yatagi vardir.
Odalarinda; Banyo,Telefon,Muzik yayini,Sat TV, Klima,Minibar,Sac Kurutma makinasi ,Kalorifer vardir.
Ayrica Otelde restaurant, Barlar,Toplanti salonu,24 saat oda servisi,Camasirhane,Kiralik Kasa,Jenerator, Acik Yuzme Havuzu,Turk Hamamı,Sauna,Bilardo,Masaj,Jacuzzi,Fitness center vardir.
Golden Age Otel'de ,Oda,kontenjan musaitlikleri,günlük oda fiyatları ve kesin Rezervasyon Telefonu ; 0216. 346 70 74 - 0539. 711 99 19 (Whatsapp)

 


Sınıf / Kategori 4*/B.B
2 kişilik odada 1 kişi başına 1 gecelik konaklama : 0
1 ilave kişi fiyatı : 35 TRL
Tek kişilik odada kişi başına 1 Gecelik konaklama : 0
Ücretsiz Çocuk : 0/06 Yaş
Ücretli çocuk : (12 Yaşa kadar) : 07/12 Yaş % 50 indirimli

Afişe fiyatlarımız en düşük oda tipi ve sınırlı sayıdaki kontenjanlı odalarda geçerlidir. Afişe ettiğimiz fiyatlar tüm sezon ve tüm oda tiplerini kapsamamaktadır. Fiyatlar yayımlandığı gün için geçerlidir. Belirtilen çocuk indirimi ve fiyatlar, 2 yetişkin yanında yapılacak konaklama için geçerlidir.

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz