GÖKCUOGLU KONAK HOTEL

Tarihi ilçemizin dağın eteklerine yaslanmış geniş bahçeleleri ve içindeki meyve ağaçlarıyla donanmış yazlık yaşam alanı BAĞLAR da bulunan GÖKÇÜOĞLU Konağı Köyiçi semtinin Değirmenbaşı ve mağara sokakların birleşim yerinde adeta bir köşe evi konumundadır ve geleneksel Türk Evi´nin bütün öğeleri konakta görülmektedir.
Selamlık ve Harem bölümlerine iki ayrı merdivenle çıkılan konakta erkek misafirlere ikramlar döner dolap kullanılarak yapılmıştır.
3 katlı kare planlı, orta sofalı ve katı 200 m2 bir alana kurulmuş konağın orta katında 2 köşe oda ve arasında yüksek sofa vardır. Bu bölüm konağın selamlık kısmıdır. Karşısındaki bölüm ise Haremdir. Burası odasız ve koridor şeklinde geçit yeri niteliğindedir. Bu bölümdeki dönme dolap Harem ve Selamlığı sınırlamaktadır.

Sokak yönünde biri orta, diğeri hayat duvarına dayalı ahşap payandalarla kare çıkmalı sofalar ve yine bahçeli 2 cephede simetrik çıkmalarla çevreleyen diğer sofalar Konağın sağlam bir mimarlık bilgisiyle yapıldığını kanıtlayan düzeydedir.
Safranbolu Turizm A.Ş. tarafından satın alınan konak; aslına uygun sekiz odalı kaloriferli, banyolu bir butik otel ve restoran olarak özenli bir şekilde restore edilmiştir. Gene yüksek duvarlarla çevrili ve her türlü meyve ağaçlarının yeraldığı bahçe restorasyon sırasında ek donatılarla mutfak, yemek salonu ve idari bölüm halinde düzenlenmiştir.
0216.346 70 34
Sınıf / Kategori KONAK
2 kişilik odada 1 kişi başına 1 gecelik konaklama : 0 TRL
1 ilave kişi fiyatı : 0 TRL
Tek kişilik odada kişi başına 1 Gecelik konaklama : 0 TRL
Ücretsiz Çocuk : 0 / 6 Yaş
Ücretli çocuk : (12 Yaşa kadar) : 0 TRL

Afişe fiyatlarımız en düşük oda tipi ve sınırlı sayıdaki kontenjanlı odalarda geçerlidir. Afişe ettiğimiz fiyatlar tüm sezon ve tüm oda tiplerini kapsamamaktadır. Fiyatlar yayımlandığı gün için geçerlidir. Belirtilen çocuk indirimi ve fiyatlar, 2 yetişkin yanında yapılacak konaklama için geçerlidir.

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz