Dedeman Otel

Başkent Ankara'nın en kaliteli otellerinden bir tanesi olan Dedeman Otel 12 ay hizmet vermektedir

Dedeman Ankara Otel: Toplam 299 oda; Standart oda: 281 Corner Süit : 8, Junior Süit: 2 Deluxe Süit: 7, Kral Dairesi :1
Odalar: Merkezi ısıtma-soğutma,TV, oda servisi, direkt telefon, minibar, saç kurutma makinası, merkezi müzik yayını, elektronik kasa, TV interaktif, internet erişimi.
Restaurant ve Barlar: Safir Restaurant Sadabad Restaurant, Dede Bar, Lobby Bar, Teras Restaurant.Aktiviteler ve Spor: Açık ve kapalı havuz, Türk Hamamı, sauna, masaj, fitness centre, solaryum, Park Bowling Dedeman Ankara.
Toplantı ve Ziyafetler: Aynalı Salon, Avizeli Salon, Opal Salon, Turkuaz 1 Toplantı Salonu, Turkuaz 2 Toplantı Salonu. Toplam 1700 kişilik 6 adet toplantı salonu.
Diğer Hizmetler: Kuru temizleme, çamaşır, ütü, çocuk bakımı, doktor, döviz bozdurma, kuaför, berber, hediyelik eşya mağazası, sekreterlik hizmetleri, executive ve otopark.


Sınıf / Kategori 4* / B.B
2 kişilik odada 1 kişi başına 1 gecelik konaklama : 0
1 ilave kişi fiyatı : 0 TRL
Tek kişilik odada kişi başına 1 Gecelik konaklama : 0
Ücretsiz Çocuk : 0 / 6 Yaş
Ücretli çocuk : (12 Yaşa kadar) : 0 TRL

Afişe fiyatlarımız en düşük oda tipi ve sınırlı sayıdaki kontenjanlı odalarda geçerlidir. Afişe ettiğimiz fiyatlar tüm sezon ve tüm oda tiplerini kapsamamaktadır. Fiyatlar yayımlandığı gün için geçerlidir. Belirtilen çocuk indirimi ve fiyatlar, 2 yetişkin yanında yapılacak konaklama için geçerlidir.

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz