Club Megasaray Otel

Antalya Belek bölgesi seçkin kaliteli denize sıfır Herşey Dahil Sistemde Hizmet veren Yeşillikler içerisindeki otellerindendir

MEGA SARAY CLUB

Belek - Akdenizin cömert güneşi, pırıl pırıl sahili, temiz ve berrak denizi, yöre halkının misafirperverliği, doyumsuz güzellikte doğasıyla ünlü, Antalya Belek´te bulunan CLUB MEGA SARAY 120.000 metrekare alana kuruludur.
Tesis Özgün mimarisi, muhteşem bahçe peyzajı ile tesisimiz Antalya havalimanına 28 km uzaklıktadır.
Degişik tiplerde 350 klimalı oda, restaurantlar, barlar, yüzme havuzları, jakuzi-hamam-sauna, fitness centre, mini club, tenis kortları, mini golf, su sporları, anfi tiyatro, disco, 650 kişilik konferans salonu, alışveriş merkezi ve 1. sınıf mutfağı, enternasyonal animasyon ekibi, 300 kişilik uzman kadrosu ile CLUB MEGA SARAY konuklarına unutulmaz bir tatil atmosferi sunar.
Club Mega Saray Oda Fiyatları ....................´a kadar geçerlidir
Otel konaklamalarınızı ödemede Kredi Kartlarınıza 3-6-9 ay Taksit imkanı . Istanbul'dan Club Mega Saray Otele ucuz Uçak ,Otobüs bileti,Antalya Hava alanından Belek'e Özel transfer. Nişan,Düğün,Balayı Tatili. Şirket Bayi Toplantıları,Sporcu kafileleri rezervasyonları ve daha fazla bilgi için Rezervasyon Telefonu: 
0216. 346 70 34 - 0539 711 99 19


Sınıf / Kategori TK / H.D
2 kişilik odada 1 kişi başına 1 gecelik konaklama : 0
1 ilave kişi fiyatı : 128 TRL
Tek kişilik odada kişi başına 1 Gecelik konaklama : 0
Ücretsiz Çocuk : 0-12
Ücretli çocuk : (12 Yaşa kadar) : 07-12 % 50 indirimlidir

Afişe fiyatlarımız en düşük oda tipi ve sınırlı sayıdaki kontenjanlı odalarda geçerlidir. Afişe ettiğimiz fiyatlar tüm sezon ve tüm oda tiplerini kapsamamaktadır. Fiyatlar yayımlandığı gün için geçerlidir. Belirtilen çocuk indirimi ve fiyatlar, 2 yetişkin yanında yapılacak konaklama için geçerlidir.

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz