CLUB MED PALMIYE

Kemer 5 km. Antalya Hava Alanı 45 km. Deniz kıyısında ve özel plaj.
692 toplam oda, 1544 toplam yatak, 16 suit oda. Deniz, bahçe ve dağ manzarası var.
Split klima, bahçe, tv odası, internet , çamaşırhane, ütü, kuru temizleme, market, kuyumcu, jeneratör, telefonla doktor ve ücretsiz otopark.
Telefon, kasa, televizyon, split klima, duş, wc ve saç kurutma makinası.
Açık havuz, kapalı havuz, çocuk havuzu, çocuk bölümü, Türk hamamı, sauna, masaj, güzellik salonu, masa tenisi, disko, gece animasyonu, tenis, mini futbol, voleybol, basketbol, jogging, okçuluk, amfitiyatro, çocuk oyun alanı, kano, rüzgar sörfü ve yelken.
3 toplantı odası (562 max. kapasite). Tepegöz, perde, slide projektör, flipchart, projeksiyon, barkovizyon, ses sistemi, mikrofon, video player, televizyon, klima ve ışık sistemi. En büyük salon kapasitesi 450 pax.
Tam pansiyon, lobby bar, havuz bar, sahil bar ve disko bar. 5 açık büfe restoran. 1400 pax açık, 500 pax kapalı toplam kapasite. Dünya Mutfağı.

Sınıf / Kategori 4*
2 kişilik odada 1 kişi başına 1 gecelik konaklama : 0 TRL
1 ilave kişi fiyatı : 0 TRL
Tek kişilik odada kişi başına 1 Gecelik konaklama : 0 TRL
Ücretsiz Çocuk : 0/6 Yaş
Ücretli çocuk : (12 Yaşa kadar) : 0 TRL

Afişe fiyatlarımız en düşük oda tipi ve sınırlı sayıdaki kontenjanlı odalarda geçerlidir. Afişe ettiğimiz fiyatlar tüm sezon ve tüm oda tiplerini kapsamamaktadır. Fiyatlar yayımlandığı gün için geçerlidir. Belirtilen çocuk indirimi ve fiyatlar, 2 yetişkin yanında yapılacak konaklama için geçerlidir.

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz