CAPRICE HOTEL - Atol Turizm

CAPRICE HOTEL

Antalya’dan İzmir’e kadar uzanan Türkiye’nin en gözde sahil şeridinin tam orta noktasında Bodrum ile Didim arasında yer alan 1547 kişi kapasiteli Türkiye’nin en büyük 5 yıldızlı tatil komplekslerinden biridir.
Otel, denize sıfır olup sahil şeridi uzunluğu 400 m. dir. Kapalı ailelere özel düzenlenmiştirİlk kez alkollü içki servisinin yapılmadığı, kumarhanesi olmayan ve mescitlerinde 5 vakit ezan sesi duyulan modern tatil kompleksi Caprice Hotel 1996 yılında hizmete girdi.
Artık herkes özgürce tadını doyasıya çıkarabileceği bir Hotel de dört dörtlük tatil yapma imkanına kavuştu.
Tatilciler Türk-İslam kültür ve aile yapısına uygun tarzı ile Caprice Hotel ’de huzurlu bir tatil yapabilmenin keyfini yaşıyorlar.
Deniz suyu sıcaklığı Bodrum ve Antalya’daki deniz suyu sıcaklığı ile aynıdır. Yeşilin, kumsalın ve berrak denizin birleştiği bir tatil cenneti olan Caprice ’de çocuklar parklarda ve havuzlarda, gençler denizde ve spor tesislerinde vakit geçirirken, yaşlılar da otelin altın kumsalında şifa bulacaklardır
Fiyatlar .........2009´a dek geçerli olup Tam Pansiyon Balkonsuz Dağ manzaralı odalara aittir
CARDFINANS Sahiplerine Taksit imkanı vardır
Kuşadası 70 km. Bodrum Havaalanı 140 km mesafededir. 0216.346 70 34
Sınıf / Kategori 5* TAM PAN
2 kişilik odada 1 kişi başına 1 gecelik konaklama : 0 TRL
1 ilave kişi fiyatı : 0 TRL
Tek kişilik odada kişi başına 1 Gecelik konaklama : 0 TRL
Ücretsiz Çocuk : 0/06 Yaş
Ücretli çocuk : (12 Yaşa kadar) : 0 TRL

Afişe fiyatlarımız en düşük oda tipi ve sınırlı sayıdaki kontenjanlı odalarda geçerlidir. Afişe ettiğimiz fiyatlar tüm sezon ve tüm oda tiplerini kapsamamaktadır. Fiyatlar yayımlandığı gün için geçerlidir. Belirtilen çocuk indirimi ve fiyatlar, 2 yetişkin yanında yapılacak konaklama için geçerlidir.

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz