Caglayan Otel Oylat Kaplıcaları

Oylat Kaplıcaları Çağlayan Otel, Bursa, İnegöl-Oylat Mevkii’nde bulunmaktadır. Otel, hava alanına 50 km, şehir merkezine 27 km, otogara 27 km mesafededir.

 

Çağlayan Otel Genel Özellikler

Oylat Kaplıcaları Çağlayan Otel, Bursa, İnegöl-Oylat Mevkii’nde bulunmaktadır. Tesis, havaalanına 50 km, şehir merkezine 27 km, otogara 27 km uzaklıktadır.

Havuz Özellikleri

Otelin 2 adet kapalı termal ve 1 adet çocuk havuzu vardır

Yeme-İçme  Özellikleri

Yarım pansiyon konseptinde hizmet veren tesiste konforunuz için her şey düşünülmüştür. Tesis misafirlerine özel olarak kapalı restaurant ile hizmet sunmaktadır.

Çağlayan Otel Aktiviteleri

Tatiliniz boyunca atari gibi çeşitli aktiviteler ile zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Oylat Kaplıcaları Çağlayan Otel, çocuklarınızın eğlenceli zaman geçirmeleri için çocuk bahçesi faaliyetleri de sunmaktadır.

Otel Hizmetleri

Berber&kuaför, termal, masaj, Türk hamamı, güzellik salonu, sauna, uyandırma servisi, doktor, oda servisi, çamaşırhane ve ön büro hizmetleri vardır

Oda Özellikleri

Standart odalarda bulunan TV, telefon, emanet kasa, mini bar konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz mevcut hizmetlerdir.

Hizmet Ücretleri 

Yukarıda belirtilen tesis özellikleri ekstra ücrete tabi olabilir. Ücretler hakkında bilgiyi ilgili başlık detaylarında bulabilirsiniz.

Fiyatlar

Aşağıdaki fiyatlar Günlük kişi başı Yarım Pansiyon fiyatlardır. Çağlayan Oylat Kaplıca Otelinde Oda Kontenjan müsaitlikleri kesin rezervasyon Telefon Numaraları: 0216 346 70 34 - 0539 711 99 19

Kredi kartlarınıza 02-04-06 taksit yapılır


Sınıf / Kategori 3* Y.P
2 kişilik odada 1 kişi başına 1 gecelik konaklama : 425
1 ilave kişi fiyatı : 137
Tek kişilik odada kişi başına 1 Gecelik konaklama : 550
Ücretsiz Çocuk : 0-06 Yaş
Ücretli çocuk : (12 Yaşa kadar) : 07-12 %50 indirimlidir

Afişe fiyatlarımız en düşük oda tipi ve sınırlı sayıdaki kontenjanlı odalarda geçerlidir. Afişe ettiğimiz fiyatlar tüm sezon ve tüm oda tiplerini kapsamamaktadır. Fiyatlar yayımlandığı gün için geçerlidir. Belirtilen çocuk indirimi ve fiyatlar, 2 yetişkin yanında yapılacak konaklama için geçerlidir.

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz