BURCU KAYA HOTEL

Burcu Kaya Otel  Ortahisar Ürgüp Kapadokya bölgesi seçkin otellerinden bir tanesidir. Kişiye özel ve grup gezileri rezervasyonlariniz yapilir

  Otelimiz, tarihin ve kültürün birleşerek bir ihtişama dönüştüğü Kapadokya´nın merkezi, Ortahisar´dadır.
Selçuklu mimarisinin genel etkisiyle kayadan oyularak yapılmış 82 oda ve 164 yatak kapasiteli otelimiz, Kapadokya´nın zenginliğine konforu ekleyerek unutamayacağınız bir tatil geçirmenizi sağlamak istemektedir.
Dilerseniz şömineli lobimizde, dilerseniz Burcu barımızda, tarihin ev sahipliğinde keyifli sohbetler edebilir, açık ve kapalı restoranlarımızda yöremiz mutfağının en leziz örneklerini tadabilirsiniz.
Otelimizin deneyimli ve eğitimli personeli sizi geleneksel Türk misafirperverliğiyle ağırlayacak ve Kapadokya´nın yaşamınızdaki en güzel anılardan biri olması dileğiyle uğurlayacaktır.
Burcukaya Otel,Nevsehir-Urgup karayolu uzerinde, Goreme´ye 2 km. Ürgüp´e 4 km mesafede olup Kapadokya´nın merkezindedir.
Fiyatlar: Aşağıdaki fiyatlar günlük kişi başı fiyatlardır. Fiyatlar sezonlara göre değişkenlik gösterir. Oda kontenjan yer müsaitlikleri,erken rezervasyon indirimleri,Otele ulaşım,taksit imkanlari kesin rezervasyon telefonları : 0216 34670 34 - 0539 711 99 19


Sınıf / Kategori 3* Y.P
2 kişilik odada 1 kişi başına 1 gecelik konaklama : 0
1 ilave kişi fiyatı : 55 TRL
Tek kişilik odada kişi başına 1 Gecelik konaklama : 0
Ücretsiz Çocuk : 0/6 Yaş
Ücretli çocuk : (12 Yaşa kadar) : 06-11 Yaş % 50 indirimlidir

Afişe fiyatlarımız en düşük oda tipi ve sınırlı sayıdaki kontenjanlı odalarda geçerlidir. Afişe ettiğimiz fiyatlar tüm sezon ve tüm oda tiplerini kapsamamaktadır. Fiyatlar yayımlandığı gün için geçerlidir. Belirtilen çocuk indirimi ve fiyatlar, 2 yetişkin yanında yapılacak konaklama için geçerlidir.

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz