Balçova Termal Otel

Balcova Termal 4*  Otel Termal Kaplica  oteli olarak 12 Ay  faaliyette olup Izmir Balcova mevkiindedir.Kaplıca Termal otel olarak hizmet vermektedir

BALCOVA TERMAL HOTEL
4* Termal-Kaplica Otel 12 Ay faaliyette olup Balçova mevkiindedir.
Toplam 202 odasi ve 404 yatagi vardir.
Odalarinda; Kaplica suyu termal Banyo,saç kurutma makinasi,Split klima,Kasa,TV, Telefon, Muzik yayini, Balkon ve Kalorifer vardir.

Otelde; Restaurant, Barlar,Toplanti salonlari, Kapali -Açik Termal yüzme havuzu (1 karma, 1 bay ve 1 bayan olmak üzere tesiste 3 adet termal havuzu ),sauna, Masaj, Jakuzi,Fitness Center,Kuafor, Bahce, GYM Hal, TV Odasi, Tenis, Masa Tenisi,Bilardo, Futbol sahasi,Kablosuz Internet vardir.
Ücretsiz Aktiviteler; Kapali -Açık yüzme havuzları, Sauna,Spor Salonu,Çocuk Parkı

Aquaparka dışarıdan misafir alınmaktadır. 12 yaş altı çocuklar termal havuza alınmamaktadır.Oda Fiyatları : TL ve Sadece oda ücreti olup, günlük kişibaşı ücretlerdir  (ozel tarih ve gunler haric) . Kahvaltı ve diğer yemek ihtiyaçlarınızı otelde yaparak temin edebilirsiniz. Kredi kartlarınıza 3-6 Taksit uygulanır. Balçova Termal Otele ulaşım uzun süreli konaklamalar,Hava alanı-Otel transferleri ,diğer tarihlerdeki fiyatlar ve sorularınız için Telefon Numaraları :
0216. 346 70 34 - 0539. 711 99 19 

Izmir Havalimani 25 km. Cesme 70 km mesafededir.

 

Balçova Termal Otel, oda giriş -kullanım saati 14:00 . Oda çıkış saati ise 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Otelde açık alanların kullanımı mevsim koşullarına göre değişkenlik gösterebilir

Otellerin konsept hizmeti dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Oteller Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; misafirlerin tesise girişi sırasında HES Kodu sorgusu yapılacaktır. Tesis, sorgulama sonucunda tanılı veya temaslı misafirleri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.

Otellerde Rezervasyon yaptıran tüm misafirler, hem kendi sağlıklarını ve kamu sağlığını korumak için otellere giriş öncesinde, konaklama süresince ve tesisten ayrıldıktan sonra Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenenler başta olmak üzere; Covid 19 kapsamında gerekli olan tüm tedbirleri uygulamaktan sorumludur. Sağlık problemi olan veya Covid-19 belirtilerine ilişkin şüphesi olan misafirlerin, otele giriş öncesinde sağlık kuruluşlarına başvurması gereklidir. Covid-19 sebebiyle misafirlerin uğradığı veya sebep oldukları zarardan kendileri sorumlu olup her ne sebeple olursa olsun, Seyahat acentamız sorumlu değildir.


Sınıf / Kategori 4*/Y.P
2 kişilik odada 1 kişi başına 1 gecelik konaklama : 0
1 ilave kişi fiyatı : 0
Tek kişilik odada kişi başına 1 Gecelik konaklama : 0
Ücretsiz Çocuk : 0-6 Yaş
Ücretli çocuk : (12 Yaşa kadar) : 7-12 % 50 indirimlidir

Afişe fiyatlarımız en düşük oda tipi ve sınırlı sayıdaki kontenjanlı odalarda geçerlidir. Afişe ettiğimiz fiyatlar tüm sezon ve tüm oda tiplerini kapsamamaktadır. Fiyatlar yayımlandığı gün için geçerlidir. Belirtilen çocuk indirimi ve fiyatlar, 2 yetişkin yanında yapılacak konaklama için geçerlidir.

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz