BALCOVA TERMAL HOTEL - Atol Turizm

BALCOVA TERMAL HOTEL

Balcova Termal 4*  Otel Termal Kaplica  oteli olarak 12 Ay  faaliyette olup Izmir Balcova mevkiindedir.Kaplıca Termal otel olarak hizmet vermektedir

BALCOVA TERMAL HOTEL
4* Termal-Kaplica Otel 12 Ay faaliyette olup Balçova mevkiindedir.
Toplam 202 odasi ve 404 yatagi vardir.
Odalarinda; Kaplica suyu termal Banyo,saç kurutma makinasi,Split klima,Kasa,TV, Telefon, Muzik yayini, Balkon ve Kalorifer vardir. Otelde; Restaurant, Barlar,Toplanti salonlari, Kapali -Açik Termal yüzme havuzu,sauna, Masaj, Jakuzi,Fitness Center,Kuafor, Bahce, GYM Hal, TV Odasi, Tenis, Masa Tenisi,Bilardo, Futbol sahasi vardir.
Ücretsiz Aktiviteler; Kapali sicak Solariumlu yuzme havuzu, gruplara havuz içi jimnastigi.
Izmir Havalimani 25 km. Cesme 70 km mesafededir.


Fiyatlar : TL ve Yarim Pansiyon olup,...... ´a kadar (ozel tarih ve gunler haric) geçerlidir .Kredi kartlarınıza 3-6 Taksit uygulanır. Otele ulaşım uzun süreli konaklamalar,Hava alanı-Otel transferleri ,diğer tarihlerdeki fiyatlar ve sorularınız için Telefon Numaraları :
0216. 346 70 74 - 0539. 711 99 19 


Sınıf / Kategori 4*/Y.P
2 kişilik odada 1 kişi başına 1 gecelik konaklama : 162
1 ilave kişi fiyatı : 0
Tek kişilik odada kişi başına 1 Gecelik konaklama : 219
Ücretsiz Çocuk : 0-6 Yaş
Ücretli çocuk : (12 Yaşa kadar) : 7-12 % 50 indirimlidir

Afişe fiyatlarımız en düşük oda tipi ve sınırlı sayıdaki kontenjanlı odalarda geçerlidir. Afişe ettiğimiz fiyatlar tüm sezon ve tüm oda tiplerini kapsamamaktadır. Fiyatlar yayımlandığı gün için geçerlidir. Belirtilen çocuk indirimi ve fiyatlar, 2 yetişkin yanında yapılacak konaklama için geçerlidir.

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz