Prag Turu - Atol Turizm

Prag Turu

Tur açıklaması:: Pegasus Hava yolları İle Sabiha Gökçen Hava limanı hareketli Yılbaşına özel 3 Gece 4 Gün Kahvaltı Dahil Konaklamalı Prag Turu
Tur Fiyatı::349 €uro

Tur Programı

1.GÜN: İSTANBUL - PRAG

İstanbul Anadolu yakası Kurtköy Sabiha Gökçen Hava limanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Pegasus Kontuarı önünde Tur görevlisi ile buluşma. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Pegasus Hava yolları'nın Tarifeli Seferi ile Prag'a hareket ediyoruz. Prag'a varışımızı takiben, kentin ilk kurulduğu tepeden, Prag kalesinden Prag şehir gezimize başlıyoruz, Tarihin eskitemediği hüzün ile romantizmin muhteşem resitalini sunan büyülü kentte, tüm görkemiyle Cumhurbaşkanlığı Sarayı karşılıyor sizleri. Avrupa'nın en güzel ve en eski kiliselerinden St. Vitüs Katedrali ve ardından Charles Köprüsü'nden geçiyor, Eski Şehir Meydanıyla birlikte kaybolduğumuz tarihin derinliklerinden ayrılıp gezimizi tamamlıyoruz. Gezi sonrası otelimize doğru yola koyuluyoruz. Akşam, ekstra Vltava nehri üzerinde Tekne Gezisi`ne  (45 Euro) katılabilirsiniz. Avrupa'nın en uzun nehirlerinden olan Elbe'nin zarif kollarından Vltava'nın kenarında bulunan Kristal şehir olarak adlandırılan Prag'ın akşam ışıklarının yansıması ile oluşturduğu görkemli görüntüsü nehir üzerinde alınacak olan açık büfe akşam yemeğimize bambaşka bir tat katacaktır.

2.GÜN: PRAG

Otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltısının ardından Prag Tüm Gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile tam günlük Terezin Toplama Kampı ve Dresden Şehri gezisine  (90 Euro) katılabilirsiniz (ekstra). Terezin 18. yy'da hükümdar II. Josef tarafından krallığı korumak amacı ile askeri kale ve savunma hattı olarak kurulmuş bir kenttir. II. Dünya Savaşı sırasında ise tamamen karakter değiştirerek Musevi Gettosu'na çevrilmiş ve Nazi Toplama Kampı olarak kullanılmış. Turumuz esnasında yüzyılların izini taşıyan bu kent gezilmektedir. Dileyen misafirlerimiz akşam Ortaçağ gecesi programına (75 Euro) katılabilirler (ekstra). Ortaçağa ait özel gösteriler, dans ve eğlencelerle süslü gecede, yemek ve şarapların katkılarıyla unutulmaz bir gece sizleri bekliyor.

3.GÜN : PRAG

Otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltısının ardından Prag Tam Gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Karlovy Vary gezisi  (70 Euro) için otelimizden hareket ediyoruz. Çek Cumhuriyeti ve bütün Avrupa'nın en önemli kaplıcalar merkezi kentine bir gezi yapacağız. Öğle yemeğimiz gezi esnasında alınacaktır. Serbest zamanımızda, Atatürk'ümüzün de 1918 yılında ziyaret ettiği bu rüya kenti ve doğasını daha yakından tanıyabileceğiz. Akşam, ekstra Çek Gecesi programı. (50 Euro) Çek Cumhuriyeti'nin folklorik kültürünü ünlü Polka'larını daha yakından tanıyacak dans ve eğlencelerle süslü gecede yerel bira (Çek cumhuriyeti biranın anavatanıdır) ve şarapların katkılarıyla güzel gala gecesi geçirebilirsiniz.

4.GÜN: PRAG - İSTANBUL

Otelimizde yapacağımız son Sabah kahvaltısı sonrası hava alanı transfer saatine kadar serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile yarım günlük Kutna Hora gezisi yapıyoruz.(ekstra) (65 Euro). Akşamüzeri otelimizden ayrılarak havaalanına transfer. Pegasus Havayolları ile İstanbul' a hareket ediyoruz. İstanbul Sabiha Gökçen Hava limanı'na varışımız ile turumuzun sonuna geliyoruz. Bir sonraki  seyahatinizde görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz..

 

 

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

3*Prag Otelleri 4 Gün 3 Gece Kahvaltı Dahil
Başlangıç tarihi: 30 Aralık 2018Bitiş Tarihi: 02 Ocak 2019
2 Kişilik odada kişi başı:349 euro
İlave kişi ücreti:349 euro
Tek kişilik oda:559 euro
Ücretsiz çocuk:0-02 Yaş 50 €uro
Ücretli çocuk:03-12 Yaş 349 €uro

PRAG TURU FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

 • Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul-Prag-İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Prag-da 3 Gece Oda-Kahvaltı Konaklamalar
 • Panoramik Şehir Turu
 • Klimalı araçlarda şehirlerarası transferler
 • Alan-otel-alan transferleri
 • Türkçe rehberlik hizmetleri (Şehir Turu ve extra turları esnasında geçerlidir)
 • Havalimanı vergisi ve hizmet bedeli
PRAG TURU FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • 15 TL Yurtdışı çıkış fonu (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir.)
 • 120 Eur Vize ücreti ve hizmet bedeli 
 • Seyahat ve Sağlık Sigortası: 15 €uro
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
 • Ekstra turlar
 • Kişisel harcamalar