Odessa Turu - Atol Turizm

Odessa Turu

Tur açıklaması:: Onurair Hava Yolları ile Istanbul hareketli Vizesiz ucuz Odessa 3 Gece 4 Gün Kahvaltı Dahil otel konaklamali Ukrayna Turları
Tur Fiyatı::349 €uro 3* Otel

Tur Programı

1. Gün İstanbul-Odessa

Siz değerli misafirlerimiz ile sabah saat 09:00`da İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşmamızın ardından Onur Air Hava Yollarının 8Q288 sefer sayılı uçuşu ile saat 10:55`de Odessa'ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 12:25`de Odessa'ya varışımızın ardından şehir turumuza başlıyoruz. Bu tur sırasında ünlü Potemkin merdivenleri, Primorsky Bulvarı, Katherina Meydanı gibi şehrin tarihi dokusunu hissedebileceğiniz mekanları göreceğiz. Bir zamanlar Tatarlar`ın ve Osmanlılar`ın en kilit konumdaki Hacıbey Kalesi`nin bulunduğu yerde Ruslar, 1700`lerin sonlarında Odessa kentini kurmuşlar ve bu kent, 1800`lü yıllarda, St. Petersburg ve Moskova`dan sonra, Rusya`nın üçüncü büyük kenti haline gelmişti. Günümüzde Karadeniz`in İbiza`sı olarak adlandırılan ve Ukrayna`nın üçüncü büyük kenti olan Odessa, Ruslar`dan kalan tarihi binaları ve şehir yapısı, yemyeşil sokakları, geniş parkları ve sahil şeridiyle, sadece Karadeniz`in değil, Doğu Avrupa`nın da en güzel şehirlerinden biridir. Turumuzdan sonra serbest zaman. Ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin de tavsiyeleri ile deniz ve güneşin keyfini çıkarmak üzere Odessa`nın muhteşem plajlarından faydalanabilirler. Akşam yemeği sonrası dileyen misafirlerimiz için Arcadia bölgesi gece kulüplerinde party night rezervasyonları. Geceleme otelimizde.

2. Gün Odessa

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Degustasyonlu Shustov Konyak Fabrikası Turuna katılabilirler. Ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek Ukrayna Gecesi Gala Yemeği. Canlı müzik ve muhteşem şovlar eşliğinde alacağımız yemeğin ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Extra Tur : Degustasyonlu Shustov Konyak Fabrikası Turu 35 Euro Kişi Başı
1899 Yılında Odessa`da satın aldığı Konyak Fabrikasını günümüze kadar getiren Nikolay Leonidovic ve ailesi Rusya`da Konyak ve Vodka kralı olarak bilinmektedir. Üretilen eşsiz konyakları tadabileceğimiz bu turda ayrıca konyak üretim tekniklerini, detaylarını ve üretim aşamalarını göreceğiz.
Extra Tur : Ukrayna Gecesi Gala Yemeği Turu 40 Euro Kişi Başı
Akşam yemeğimizi canlı müzik ve muhteşem şovlar eşliğinde alıyoruz.

3. Gün Odessa

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Katakomplar turu (35 Euro). Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Extra Tur : Katakomplar Turu 35 Euro Kişi Başı
Bu turumuzda sizi, şehrin geniş alanına uzanan bir yeraltı labirenti olan Katakompları gezmeye davet ediyoruz. 200 yıl önce inşa edilmiş olan bu yeraltı tünelinin toplam uzunluğu yaklaşık olarak 3500 kilometredir. Bu tüneller, Odessa`nın İkinci Dünya Savaşı`nda Nazi Almanyası`nın işgaline uğradığı üç yıl boyunca, yerel direnişçiler (partizanlar) tarafından kullanılmış ve direnişçiler, bu süre boyunca yaşamlarını, bu yeraltı labirentlerinde geçirmişlerdir. Turumuzda, o dönemin orijinal eşyalarını görerek, yeraltı labirentlerinde üç yıl yaşayan insanların direnişi ve yaşantısına tanıklık edeceğiz.

4.Gün Odessa - Istanbul Cuma

Sabah kahvaltısının ardından odalarımızı boşaltıyor ve havaalanına doğru hareket ediyoruz. Onur Air Havayolları 8Q287 sefer sayılı uçuşumuz ile saat 13:25`te İstanbul`a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 14:55`te İstanbul`a varış. Turumuzun sonu. Eve hoş geldiniz!

 KONAKLAMA OTELİ 3* Reikartz Maranero Hotel vb.
 KONAKLAMA OTELİ 4* Continental Hotel vb.

Rezervasyon ve Kayıt için ; Lütfen müsaitlik sorunuz Telefon 0216 . 346 70 34 - 0539 711 99 19 ...   info@atolltourism.com


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:349 €uro 3* Otel

ODESSA TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

  • Onurair hava yolları ile ISTANBUL-ODESSA-ISTANBUL ekonomi sınıfı uçak biletleri
  • Odessa Uçak Biletine ait Hava limanı vergileri
  • Odessa'da Seçilecek otel Kategorisinde 3 gece standard odalarda Kahvaltı Dahil konaklama
  • Odessa Hava limanı-otel çift yön transferleri
  • Türkçe rehberlik hizmeti

ODESSA TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

  • Odessa Turu boyunca kalacağınız Otel'de yapacağınız tüm şahsi ekstra harcamalarınız
  • Uçaklarda 20 kg'yi aşan Fazla bagaj ücreti
  • Yurt dışı çıkış harcı : 15 TL (Bankalara ödenir)
  • Odessa Turu süresince Öğle ve Akşam Yemekleri,içecekler
  • Seyahat sağlık sigortası.15 Euro (Acentamıza Ödenir)