Kiev Gezileri - Atol Turizm

Kiev Gezileri

Tur açıklaması:: Türk Hava Yolları ile Istanbul Hareketli 4 Gün 3 Gece Kahvaltı Dahil Vizesiz Kiev Ukrayna Tur fırsatları
Tur Fiyatı::349

Tur Programı

1. GÜN İSTANBUL - KIEV

İstanbul Yeşilköy Atatürk Hava Limanı Dış Hatlar Gidiş  Terminali Türk Hava Yolları Kontuarı önünde saat 04:55'de Tur görevlisi ile buluşma  Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından saat 06:05'de Türk Hava Yolları tarifeli uçağı ile Kiev'e hareket ediyoruz. Ukrayna Yerel Saati ile: 08:50 'de Kiev'e varış ve gümrük işlemlerinin ardından Tur otobüsümüz ile Kiev şehir turuna çıkıyoruz. Turumuz sırasında; Kiev'in kurucularının heykeli önünde bir fotoğraf molası veriyoruz. Turumuzun devamında tarihi Podil bölgesini gördükten sonra Mihailovski Meydanı'na hareket ediyoruz ve Mihayloiski Kilisesi, Knyagine Olga Heykeli gezilerek, Kiev hediyelik eşyaları ve el sanatları ürünlerini görebileceğiniz Andrevski yokuşuna geçiyoruz. Kısa bir alışveriş molasından sonra Ayasofya meydanı, Altın Kapı, Merkez Opera ve Bale Binasını görerek otobüsümüz ile konaklayacağımız otele hareket ediyoruz. Konaklama otelimizde.

2. GÜN KIEV

Otelimizde alacağımız Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz Rehberimiz tarafından organize edilecek olan ekstra gezilere  katılabilirler. Ekstra gezi: Pechersk Lavra Manastırı ve Mikro Minyatür Müzesi Kişibaşı: 15 €uro  
XI. yy'ın ortalarında kurulan manastır, 27 hektarlık alanı ile eski SSCB içindeki en büyük manastırlardan biridir. Üst ve alt kısım olmak üzere iki bölümlü bu manastırda 12'si yerin üzerinde taş yapı şeklinde 6 tanesi ise yerin altındaki mağaralarda olmak üzere toplam 18 adet kilise bulunmaktadır. Bu mağaralar manastır içinde yaşamış ve kutsal olarak kabul edilen azizlerin mezarlığı olarak kullanılmaktadır. Bu yüzden dünyanın pek çok yerinden Slav Ortodoks Hristiyanları bu manastırı ziyaret etmektedir ve hacı mertebesine ulaşmaktadır. Ayrıca manastırın içinde GÜZEL SANATLAR MÜZESİ ve dünyada başka bir eşi olmayan MIKRO MİNYATÜR MÜZESİ bulunmaktadır. 

Ekstra gezi: 2. Dünya Savaşı Müzesi ve Anavatan heykeli EUR 15/  kişi başı 

2. Dünya Savaşı zaferi anısına yapılmış olan yapı açık ve kapalı iki bölümden oluşur. Açık bölümde Sovyet Ordusunun Afgan savaşında ve 2. Dunya Savaşında kullandığı savaş uçakları, tanklar, roketler sergilenmektedir. Kapalı kısım ise 3 kattan oluşur. Burada 2. Dünya Savaşı dönemine ait orjinal halleriyle saklanmış belge ve araçları yakından görme şansı bulacaksınız.

3. GÜN KIEV

Otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimize özel  ekstra ücretli gezilere katılabilirler. Ekstra gezi: Dinyeper nehri tekne turu Kişi başı;18 €uro
Kiev'i Karadeniz'e bağlayan Avrupa'nın en uzun nehirlerinden biri olan Dinyeper nehri, şehri farklı açılardan fotoğraflamak isteyenler için kaçırılmaz bir gezinti sunuyor. 
Ekstra gezi: Mamaeva Sloboda Ukrayna Köyü Gezisi EUR 15/KİŞİ BAŞI 
Yerel halkın yaşam tarzlarından örneklerin sunulduğu açık hava müzesi, Kozakların yüzyıllardır yaşadıkları evlerden ibadethanelere kadar günümüze kadar sağ kalan mimari yapılardan örnekler sunmaktadır.

4. GÜN KIEV - İSTANBUL

Konakladığımız Otelimizde yapacağımız son Sabah kahvaltı sonrası Hava limanı'na dönüş transfer saati 18:00'e kadar kadar serbest zaman. Kiev hava alanına hareket,varış sonrasında, Türk Hava yolları TK-460 Seferi ile saat 21:00'de İstanbul' a hareket ediyoruz. Yerel saat 00:20'de İstanbul Atatürk Hava limanı'na varışımız ile turumuzun sonuna geliyoruz. 

Kiev'de Kalınacak Örnek Oteller:

1- 3* Bratislava Hotel v.b

2- 4* Ukraine Hotel  (veya benzeri)

KİEV' DE GÖRÜLMESİ GEREKLEN YERLER

 • Özgürlük Meydanı * Kreschatik Caddesi *Hidropark*Botanik Bahçesi *Kiev Hayvanat Bahçesi *Babiy Yar

 • Vladimirskaya Katedrali *Podol Semti *Golden Gate (Zoloti Vorota) *Kiev Sirki * Prigova Açık Hava Müzesi

KİEV GECE HAYATI (Gece Klüpleri)

 • ARENA: Baseynaya strt 2 a (Arena Citi) *RIVER PALAC: Naberejnaye Shose *RA: Mejigorskaya strt 2,
 • AVALON: Leantovicha strt 9 * FREEDOM: Frunze strt 134 * MAXIMUM: Dekabristov strt. 12/37
 • PENTHOUSE: Krasnaarmeyskaya strt. *58 CORVET( REST TAWN): Zaliznyaka strt. 3

KİEV DISKOTEKLERİ

 • SHOTERS: Moskovskaya, strt. 22 *PA TI PA: Muzeyni Pereulok, 10 *CARIBIAN: Kominterna, strt 4
 • TATO: Sofia Perovskoy, strt. 6/11 *SAXON: Trutenka , strt 5 *ORANGERIA: Baseynaya, strt. 4 *112: Krasnaarmeyskaya, strt. 5 *FIESTA: Gorkava, strt 115
 •  

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:349

KİEV TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

 • Türk hava yolları ile Istanbul -Kiev-Istanbul ekonomi sınıfı uçak biletleri
 • Uçak Biletine ait olan Hava limanı vergileri
 • Kiev'de Seçeceğiniz Kategorideki  Otel'de 4 Gün 3 gece standard odada Kahvaltı Dahil konaklama. 
 • Kiev Boryspol Hava limanı-otel -Hava limanı çift yön transferleri
 • Panoramik Kiev şehir turu 
 • Türkçe rehberlik hizmeti

KİEV TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Otel'de yapılacak tüm kişisel ekstra Harcamalarınız

 • Uçaklarda 20 kilo'dan fazla  bagaj ücreti

 • Yurt dışı çıkış harcı : 15 TL (Bankalara ödenir)
 • Seyahat sağlık sigortası : 15 €uro


Read more at http://www.atolltourism.com/tur-kiev_turlari#jZs8cJPwKGsjTsXM.99