Hurghada Turlari - Atol Turizm

Hurghada Turlari

Tur açıklaması:: Hurghada Mısır Kızıldeniz kıyısında Dalma scuba Deniz Turları Plaj Otelleri gezileri
Tur Fiyatı::499 €uro

Tur Programı

 Pegasus Hava Yolları ile Hurghada 7 Gece 8 Gün Oda Kahvaltı 499 € itibaren 

1. GÜN İSTANBUL / HURGHADA

İstanbul Anadolu yakası -Kurtköy Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde saat 22.00’de Tur Görevlisi ile buluşma.Check-in, Biniş, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yollarının Tarifli uçuşu ile saat 00.35’de Hurghada’ya hareket. Mısır Yerel saati ile 02.15’de Hurghada’ya varış. Pasaport ve bagaj işlemleri sonrasında Hava Alanında bekleyen aracımız ile otellerimize gidiş transferi. Otelimize varış Otele ve odalarımıza yerleşme. Sonrasında Hurghada Serbest Gün  kendinizi hemen plaja atabilir, güneşin ve masmavi denizin keyfini çıkarabilirsiniz Geceleme otelimizde

2. GÜN HURGHADA

Otelimizde alınacak sabah kahvaltısının ardından Hurghada Tam gün  serbest zaman. Tüm gün deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek turlarımıza katılabilir. Hurghada Gece yaşantısı Cafe,Bar,Restoran keşifleri yapabilirsiniz..Geceleme otelimizde.

3. GÜN HURGHADA

Otelde alacağımız Sabah kahvaltısı  sonrasında Hurghada Tam Gün serbest zaman. Tüm gün deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz çok erken saat de hareketle ekstra olarak düzenlenecek olan Kahire turuna katılabilirler (65 Euro). Bu yoğun ve hareketli turumuzda dünyanın 7 harikasından birisi olan Keops Piramidi'nin de yer aldığı Giza’nın 3 büyük Piramitlerini ve Sfenks heykelini içine alan siteyi ziyaret edeceğiz. Sitenin hâkim noktası panorama da çekeceğimiz fotoğrafların ardından bir papirüs enstitüsünü ziyaret edeceğiz. Papirüs imalatının aşamalarını tanıyacağımız ve alışveriş imkânı da bulacağımız bu ziyaretimizin sonrasında öğle yemeğimizi turistik bir restoran da yiyeceğiz. Öğle yemeği sonrası dünyaca meşhur Kahire Ulusal Müzesi’ne hareket edeceğiz. Tüm Mısır’da çıkarılan eserlerin neredeyse tamamına ev sahipliği yapan müze ziyaretimiz sonunda turumuz Mısır’ın kapalı çarşısı olarak adlandırılan ve renkli elişlerinin, hediyelik eşyaların ve yöresel eşyaların satıldığı Khan El Khalily’de bir süre duracak. Misafirlerimiz yüzyıllardır aynı aile tarafından işletilen El-Fishawy veya benzeri tipik bir şark kahvesinde alabilecekleri Türk Kahvesi’nin ve içimi kolay olan meyveli nargilenin tadını hep hatırlayacaklar. Tur sonrası geç saatlerde otelimize dönüş. Geceleme otelimizde..

4. GÜN HURGHADA

Otelde yapacağımız sabah kahvaltısı sonrasında Hurghada Tam Gün serbest zaman. Tüm gün deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra ücretli olarak düzenlenecek Tekne Turuna katılabilirler (40 Euro). Tam gün süren Tekne  turumuzda marinadan  hareket edeceğiz. Tekne gün içerisinde 2-3 ayrı noktada durarak sizlere şnorkel ile (şnorkel vs malzemeler hareket yerinden kiralanabilir) denizaltı güzelliklerini seyir etme ve yüzme imkânı sunacak. Teknemizde turumuz esnasında ücretsiz öğle yemeği, su, meşrubat ve çay servisi bulunacaktır. Tur sonrasında otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

5. GÜN HURGHADA

Otelde alınacak sabah kahvaltısı Sonrasında Hurghada Tam Gün serbest zaman. Tüm gün deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz çok erken saat de hareket ile ekstra ücretli olarak düzenlenecek olan Luxor turuna katılabilirler (65 Euro). Bu yoğun ve hareketli turumuzda yaklaşık 3 saatlik bir yolculuk ile Luxor’a varacağız. Luxor’a varışımızda Nil nehrinin batısına geçerek Memnon heykellerini görecek, Krallar vadisini ve 3 adet kral mezarının içini gezeceğiz. Daha sonra Kraliçe Hatçepsut’un muhteşem tapınağını ziyaret ederek öğle yemeğimizi turistik bir restoran da alacağız. Yemek sonrası Luxor’un doğu kıyısını keşfedeceğimiz turumuza başlayacağız. Yüzyıllar boyunca firavunların çeşitli eklemeleri ile Mısır’ın ve dünyanın en büyük tapınağı haline gelen ve antik Mısır boyunca bilimsel, politik ve ekonomik bir merkez olan Karnak tapınağını gezeceğiz. Buradan sonra Mısır’da antik zamanlardan günümüze kadar üretilmiş olan, parfüm hammaddesi olan esansın tanıtımının yapılacağı bir üreticiyi ziyaret ederek, alışveriş imkânı bulacağız. Daha sonra gene antik Mısır zamanının önemli tapınaklarından Luxor tapınağını gezeceğiz. Tur sonunda Hurghada’ya dönüş. Geceleme otelde.

6. GÜN HURGHADA

Otelimizde alınacak sabah kahvaltısı sonrasında Tam Gün serbest zaman. Tüm gün deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra ücretli olarak düzenlenecek çevre civar turlarımıza katılabilir. Geceleme otelimizde.

7. GÜN HURGHADA

Otelde yapılacak sabah kahvaltısı sonrasında Hurghada Tam Gün serbest zaman. Tüm gün deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra ücretli olarak düzenlenecek yakın civar turlarımıza katılabilir,Hediyelik eşyalar almak için fırsat bulabilirler. Akşam Hurghada Gece yaşantısına veda partisi yapabilirler. Son Geceleme otelimizde..

8. GUN HURGHADA /KAHİRE/ İSTANBUL

Otelde alınacak paket sabah kahvaltısından sonra havalimanına transfer.Bilet, bagaj ve pasaport işlemleri sonrasında Midwest havayollarının özel uçuşu ile saat 07.00’da İstanbul’a hareket. Yerel saatle 09.30’da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına varış ve turumuzun sonu... sonu.

 

 


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:499 €uro

HURGHADA TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Midwest H.Y ile İstanbul (Sabiha Gökçen) – Hurghada – İstanbul (Sabiha Gökçen) uçuşları

 • Hurghada'da Havaalanı - Otel - Havaalanı transferleri

 • Hurghada'da Seçeceğiniz Otelde 7 Gece - 8 Gün Konaklama

 • Hurghada'daki otelinizde Sabah Kahvaltıları ve Akşam yemekleri

 • Zorunlu Seyahat Sigortası

 • Havalimanı Hizmetleri ve Alan Vergisi
 • Yerel otel, bellboy, şoför vs bahşişleri

 • Hurghada Turunuz boyunca Yerel rehberlik hizmetleri ( transfer ve extra turlarda )

TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

 • Otel extraları,Öğle yemekleri, icecekler,şahsi masraflarınız.

 • Vize (Hizmet) Ücreti: 35 € (70 TL Acentemize ödenir)
 • Yurt Dışı Çıkış Fonu : 15 TL (Maliye ve Bankalara ödenir)
 • Extra düzenlenen turlar .