Bodrum -Gökova- Bodrum Yat Turu - Atol Turizm

Bodrum -Gökova- Bodrum Yat Turu

Tur açıklaması:: Bodrum Yat limanından hareket ile gokova korfezi civari sahil ve koylarında gecelemelerin guletlerde yapıldığı yat turlaridir
Tur Fiyatı::895 TL

Tur Programı

BODRUM - GÖKOVA - BODRUM

1. Gün BODRUM
Bodrum'a varış sonrası limanda demirli bulunan Gulet Yata öğleden sonra yerleşme,akşam yemeği ve yat'ta geceleme Bodrum'da 

2. Gün BODRUM
Bodrum Limanında demirlemiş olan yatımızda yapacağımız güzel bir Sabah kahvaltısının ardından hareketle pırıl pırıl turkuaz suları ile uçsuz bucaksız bir akvaryumu andıran Orak Adasın'a varılır. Buradaki yüzme molası ve öğle yemeğinden sonra neşeli ve candan insanların yaşadığı,ezgilere konu olmuş sevimli bir balıkçı köyü olan Çökertme'ye varılır. Akşam yemeği ve geceleme burada gerçekleşir. 

3. Gün BODRUM
Yapacağımız sabah Kahvaltısından sonra hareket eden teknemiz ile körfezin diğer ucuna yaklaştıkca hayranlığınız biraz daha artacak, kendinizi çarşaf gibi bir deniz ve renk cümbüşünün içinde bulacaksınız.
Bu doğal Limanın adı; Çatı. Günümüzün geri kalan kısmını yüzerek,arzu ederseniz çam ormanları içinde yürüyüş yaparak geçirebilirsiniz. Sessiz bir geceleme sizi bekliyor. 

4. Gün BODRUM
Mavi Turumuzda diğer bir muhteşem güne mercan kayalıklarının bulunduğu Tedi Adalar'da başlıyoruz.
Surf, Dalma,yüzme,yemek,uyku çılgın bir gün. Beş çayında doğal bir liman olan Küfre'desiniz. Burada arzu ederseniz Güllük Ormanlarının içinde yürüyüş yapabilirsiniz. Geceleme burada gerçekleşecektir. 

5. Gün BODRUM
Sabahın erken saatlerinde Hareket ile Mark Anthonius ve Klaopatra'nın büyük aşk yaşadıkları altın rengi kumsalları içinde Roma Çağı'ndan kalma harabeler ve at nalı şeklindeki antik tiyatronun bulunduğu Sedir (Kleopatra'da denilen) Adasına varılır.
Öğleden sonra ormanla denizin kuçaklaştığı Karaca Söğüt'e hareket edilir. Arzu edenlere Ekstra olarak buradan karayolu ile size çok uzak olmayan cennet Marmaris'i gezebilirsiniz. 
Akşam yemeği ve Geceleme Karaca Söğüt'te

6. Gün BODRUM
Yatımızda yapacağımız Sabah kahvaltısı sonrası koylara hareket ile ikinci Dünya Savaşında İngiliz Savaş gemilerinin saklandığı, bir gölü andıran, çevresinde çam ve Güllük Ormanları'nın bulunduğu İngiliz Limanı ve öğle yemeğinin ardından Löngöz ormanına varılır. 
Gecelemek için kıyı boyunca tatlı su kaynaklarının bulunduğu Ballı Su'ya varılır.

7. Gün BODRUM
Konakladığımız Yatımızda alacağımız Sabah Kahvaltısı sonrası tarihi M.Ö 9. yy dayanan Bizanslılar döneminden piskoposluk merkezi olmuş Keramos'un bulunduğu KERME Körfezi'ne varış .Tarihi kentin üst kısımlarındaki güney ve batı yönündeki surların içinde Zeus Tapınağı , fresklerle süslü Bizans kiliseleri, antik su kanalları görülebilinir. Antik kentin doğusunda ise anıt mezar ve çeşitli büyüklükte kaya mezarlarıvardır. daha sonra, çamur banyoları ile ünlü Kara Ada'ya uğranır sonrasında Bodrum Limanına hareket edilir. 
Akşam yemeği ve son geceleme Bodrum limanında neşe içinde yapılır.


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:895 TL

Bodrum -Gökova-Bodrum

Yat Turlarında Dahil olan Hizmetler

*Gulet Yatlarda 1 hafta Tam Pansiyon Konaklama

*Tur Programında belirtilmiş olan Koylarda ve Limanda gecelemeler

Yat Turlarında Dahil olmayan Hizmetler

* Yat'da Kahvaltı haricinde alınacak Alkollü - Alkolsüz İçecekler

*Organize edilecek çecre civar gezileri ve ücretleri

*Seyahat Sağlık Sigortası

COCUK KATILIMI: için sorunuz