Odessa Turları - Atol Turizm

Odessa Turları

Tur açıklaması:: Odessa tatil Turları Istanbuldan Onur air ile 3 gun 2 Gece Kahvaltı Dahil Vizesiz Ukrayna Gezileri . Vize-Pasaport Gerekmiyor. Yeni Chipli kimlik ile Seyahat imkanı
Tur Fiyatı::299 €uro

Tur Programı

1.Gün İstanbul-Odessa (Ukrayna)

Istanbul Yeni Hava limanı Dış Hatlar Terminalinde Onurair kontuarı önünde *Tur Görevlisi ile saat: 11:00'de buluşma. Bagaj teslimi Check-in işlemleri sonrasında Onurair Hava yolları  8Q 288 sefer No'lu uçağı ile  saat:13:35’te Odessa’ya hareket ediyoruz. Ukrayna yerel saati ile 13:00’te varışımızın ve Bagaj işlemleri sonrasında Odessa panoramik şehir turumuz için  özel aracımız ile hareket ediyoruz. Karadeniz’in  önemli şehirlerinden olan Odessa geçmişte Tatarlar ve Osmanlılar  döneminde Hacıbey Kalesi’nin bulunduğu yerde Ruslar, 1700’lerin sonlarında Odessa kentini kurmuşlar ve bu kent, 1800’lü yıllarda, St. Petersburg ve Moskova’dan sonra, Rusya’nın üçüncü büyük kenti haline gelmişti. Günümüzde Karadeniz’in İbiza’sı olarak adlandırılan ve Ukrayna’nın üçüncü büyük kenti olan Odessa, Ruslar’dan kalan tarihi binaları ve şehir yapısı, yemyeşil sokakları, geniş parkları ve sahil şeridiyle, sadece Karadeniz’in değil, Doğu Avrupa’nın da en güzel şehirlerinden biridir. Bu turda, Odessa Opera Binası, Çariçe 2. Katerina Anıtı, dünyaca ünlü Potemkin Merdivenleri’nin yanısıra, eşsiz mimari örneklerini göreceğiz. Turumuzun sonrasında, otelimize yerleşiyoruz. Arzu eden konuklarımız, kentin araç trafiğine kapalı, cıvıl cıvıl sokaklarında renkli bir akşamın tadını çıkartabilirler. Geceleme otelimizde.

2. Gün Odessa

Odesa Otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltımızın sonrasında  Odessa Tüm Gün serbest zaman. Arzu eden tatilcilerimiz ekstra ücretli olarak düzenlenecek Katakomplar turuna katılabilirler. (50 Euro). Bu turumuzda sizi, şehrin geniş alanına uzanan bir yeraltı labirenti olan Katakompları gezmeye davet ediyoruz. 200 yıl önce inşa edilmiş olan bu yeraltı tünelinin toplam uzunluğu yaklaşık olarak 3500 kilometredir. Bu tüneller, Odessa’nın İkinci Dünya Savaşı’nda Nazi Almanyası’nın işgaline uğradığı üç yıl boyunca, yerel direnişçiler (partizanlar) tarafından kullanılmış ve direnişçiler, bu süre boyunca yaşamlarını, bu yeraltı labirentlerinde geçirmişlerdir. Turumuzda, o dönemin orjinal eşyalarını görerek, yeraltı labirentlerinde üç yıl yaşayan insanların direnişi ve yaşantısına tanıklık edeceğiz. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Degustasyonlu Shustov Konyak Fabrikası Turuna katılabilirler.(25 Euro) 1899 Yılında Odessa’da satın aldığı Konyak Fabrikasını günümüze kadar getiren Nikolay Leonidovic ve ailesi Rusya’da Konyak ve Vodka kralı olarak bilinmektedir. Üretilen eşsiz konyakları tadabileceğimiz bu turda ayrıca konyak üretim tekniklerini, detaylarını ve üretim aşamalarını göreceğiz.  Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek Odessa Tekne Turu için hareket.(25 Eur) Odessa plajlarını, Gece hayatıyla ünlü Arcadia Bölgesini, Meçhul Bahriyeli Anıtını göreceğiz. Bu keyifli turumuzun ardından serbest zaman. Akşam, arzu eden konuklarımız Odessa'nın renkli gece hayatını keşif edebilirler.Geceleme otelimizde.

3. Gün Odessa – Istanbul

Odessa Otelimizde yapacağımız  son Sabah kahvaltısının ardından Odalarımızı boşaltıp anahtarlarımızı teslim ediyoruz. Dönüş saatinde kadar serbest zaman. Tur Rehberimizin belirteceği buluşma saatine göre Odessa Hava limanı’na  dönüş transferimiz gerçekleşecektir. Odessa Hava Limanına varış ve Bagaj  teslimi ve check – in işlemlerinin ardından Onurair Hava yolları 8Q 289 sefer No'lu uçağı ile saat; 13:50’te İstanbul’a hareket. Türkiye saati ile; 15:20’te varış ile tur hizmetlerinin sona erişi.


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:299 €uro

Odessa Tur Fiyatlarımıza Dahil Servislerimiz

 1. Onurair Hava Yolları ile ISTANBUL – ODESSA – ISTANBUL (Istanbul Yeni Havalimanı) parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar,
 2. Odessa Uçak Biletine ait Hava limanı vergileri,
 3. 2 gece 3 Gün Odessa Otelimizde oda kahvaltı  dahil konaklama,
 4. Odessa panoramik şehir tanıtım turu,
 5. Odessada Hava limanı – otel – hava limanı transferleri,
 6. Odessa Otel vergileri,
 7. Türkçe* rehberlik hizmetleri (Gruplu gezilerde)

Odessa Turu Fiyatlara Dahil Olmayanlar

 1. Yurtdışı çıkış fonu – 15 TL,
 2. Ukrayna'da tüm Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar,
 3. Şoför ve rehber bahşişleri (İsteğe bağlıdır)
 4. Öğle ve akşam yemekleri,içecekler
 5. Fazla Bagaj ücretleri
 6. Seyahat Sağlık sigortası: 10 €uro