Moskova Turu - Atol Turizm

Moskova Turu

Tur açıklaması:: Aeroflot, Pegasus veya Türk Hava Yolları ile Istanbul hareketli ucuz ekonomik VIZESIZ Moskova Rusya 4 Gün 3 Gece Oda ve Kahvaltı Dahil Turları (Bayi Grupları için Tavsiye edilir)
Tur Fiyatı::449 €uro

Tur Programı

İSTANBUL - MOSKOVA

Istanbul - Yeşilyurt Atatürk Hava limanı Dış Hatlar Terminalinde Türk Hava yolları kontuarı önünde saat 06:00'da siz değerli misafirlerimizle buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Hava yolları’nın TK 413 sefer sayılı uçuşu ile 08:25'te Moskova’ya hareket. Yerel saat ile 12:30'da Moskova’ya varış ve karşılanma. Özel otobüsümüzle panoramik şehir turuna başlıyoruz. Turumuzda; Tverskaya Caddesi, Moskova Nehri, Poklonnoya Tepesi, ünlü Bosoi Tiyatrosu, Kızıl Meydan ve Kremlin Saray Meydanı görülecek yerler arasındadır. Öğleden sonra otelimize transfer,oda dağılımı ve dinlenmek için serbest zaman.Akşam Kızıl Meydandaki yeni yıl kutlamalarına katılabilirsiniz.***YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN***Geceleme otelde.
 

MOSKOVA

Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak sunulan Moskova Metrosu, Arbat Caddesi ve Nazım Hikmet Mezarlığı turuna katılabilirler. (40 Euro). Turumuz ünlü şairimiz Nazım Hikmet’in mezarını gezerek başlıyor. Aynı zamanda Rus tarihinde yer edinmiş önemli insanların da mezarlarını görüyoruz. Ardından hemen hemen tüm Dünya’nın en güzel dekore edilmiş metrosu olarak kabul ettiği Moskova Metrosu ile devam ediyoruz. Her gün milyonlarca kişinin taşındığı bu sanat harikası metro sizi de kendisine hayran bırakacak. Metrodan Arbat Caddesi’nde ayrılıyoruz. Moskova’nın en büyük ve en ünlü caddesinde alışveriş ve kahve keyfi için serbest zaman. Tur bitimi otelimize transfer. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak sunulan Moskova nehrinde tekne turumuza katılabilirler (30 Euro). Tur bitimi otele transfer. Geceleme otelimizde.
 

MOSKOVA

Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak sunulan Kremlin turuna turuna katılabilir (50 Euro). Kremlin, tarih boyunca Rus Çarları ve Sovyet liderlerine ev sahipliği yapmıştır ve günümüzde de Rusya Federasyonu Devlet Başkanı Vladimir Putin’in çalışma ofisi buradadır. Çok önemli tarihsel değere sahip olan Kremlin, devlet yönetim merkezi oluşunun yanı sıra kültür ve din merkezidir. Çarların taç giyme töreninin yapıldığı Uspenski (Meryem Ana’nın göğe yükselişi) Katedrali ile Archangel Michael (Başmelek Mikail) Kilisesi burada bulunur. Dünyanın en büyük çanı ve en büyük topu Kremlindedir.Tüm bu özellikleri, surları, bahçeleri, binaları ile Kremlin gerçek bir müzedir.Turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelde.
 

MOSKOVA - İSTANBUL

Sabah kahvaltısı ve son hazırlıklar için serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte özel otobüsümüz ile havaalanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Havayollarının TK 414 sefer sayılı uçağı ile 13:55'te İstanbul’a uçuş. Yerel saat ile 16:00'da İstanbul'a varış, turumuz ve servislerimizin sonu.


 


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:449 €uro

MOSKOVA TURU FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

* Türk Hava yolları ile İstanbul - Moskova - İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti,

* Moskova Hava alanı vergileri ve servisleri bedeli,

* Moskova Hava alanı / otel / hava alanı transferleri, 

* Moskova panoramik şehir turu,

* Moskova'da 4* otellerde 3 gece kahvaltı dahil konaklama,

* Moskova Turu Türkçe rehberlik hizmetleri,

* Yasal TURSAB Seyahat sigortası
 

 

MOSKOVA TURU  FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

 

* Yurtdışı Çıkış Harcı (15 TL),

* Moskova Otel Ekstraları ve Kişisel Harcamalar,

* Moskova Ekstra Turlar, Müze ve Ören Yeri Girişleri ücretleri.

Seyahat sağlık sigortası (15 Euro),


 

UÇUŞ DETAYLARI

 

* PC 884 İSTANBUL – MOSKOVA 11:50 – 14:50

* PC 885 MOSKOVA – İSTANBUL 15:30 – 18:40