Italya Turkiye Milli Mac Gezisi

Tur açıklaması:: Turkiye Ulusal Milli Takım yurt dışı futbol maçlarına özel konaklamalı konaklamasız Futbol Maçı Turları
Tur Fiyatı::0 €uro

Tur Programı

TÜRKİYE  milli MAÇ TURU (Tamamlanmış Maç Turu Programıdır)

Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile… Sabah Bologna Gidiş – Akşam Bologna Dönüş 

MAÇ BİLETİ TEMİN EDİLİR… Floransa, Bologna Şehir Turları ve Outlet Turu Dahildir…

11 Haziran 2020 Hareket… 2 Gece 3 Gün Kahvaltı Dahil Konaklama

11 Haziran 2020 İSTANBUL – BOLOGNA – FLORANSA – ROMA

İstanbul yeni Hava limanı Dış Hatlar Terminali’nde uçuştan 3 saat önce gerçekleştireceğiniz bilet ve bagaj işlemlerinin ardından rehberimiz ile bekleme salonunda buluşuyoruz. Türk Hava Yolları ‘nın TK1321 sefer sayılı tarifeli seferi ile saat 08:30’da Bologna ‘ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 10:10 ‘da Bologna Havalimanı ‘na varışımızın ardından Floransa ‘ya hareket ediyoruz. Floransa ‘ya varış ve şehir turu. Rönesans’ın başkenti ve Pinokyo’nun memleketi Floransa’da, kubbesi ile  dikkat çeken ve Avrupa’nın 4. büyük kilisesi Santa Maria Del Fiore Katedrali’ni dışarıdan göreceğiz. Katedralin en dikkat çeken özelliklerinden biri de bazıları Kur’an-ı Kerim’de de zikredilen peygamber kıssalarının temsili olarak canlandırıldığı ve ‘Cennet Kapısı’ olarak adlandırılan bronz kapıdır. Sonrasında  halkı parlamentoya davet etmek için kullanılan Giotto’ nun Çan Kulesi, yüzyıllar boyunca Floransa’nın politik ve sosyal merkezi olan ve Michalengelo’un’ nun ünlü Davut Heykeli’nin de bulunduğu Senyörler Meydanı ile antika ve kuyumcu dükkânlarıyla meşhur Eski Köprü (Ponte Vecchio) görülecek yerler arasındadır. Floransa şehir turu sonrasında Roma ‘daki otelimize transfer.

12 Haziran 2020 İSTANBUL – ROMA

Otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltısının ardından Roma şehir turu için hareket ediyoruz.Urbs caput mundi” yani “Dünyanın merkezindeki kent” olarak adlandırılan Roma; sanat, tarih, müzik, alışveriş, güneş ve yemekleri ile karşınıza çıkan, antik dönemden Rönesans’a uzanan farklı stillerdeki binalarıyla sizi tarihte bir yolculuğa çıkarıyor. Mimarların birbiriyle yarışarak ortaya koyduğu eserler her mevsim binlerce turisti şehre çekerken, Roma tüm güzelliği ve estetiğiyle bu kalabalıkları bile insanı boğmadan taşıyabiliyor. Turumuzda Avrupa Medeniyeti ’ne şekil vermiş, 23 asırlık tarihe tanıklık eden imparatorluk şehri Roma’da önce şehrin sembolü haline gelen ve Roma İmparatorluğu boyunca gladyatör dövüşlerine ev sahipliği yapmış antik tiyatro Colosseum, imparatorluk zamanında şehrin tören merkezi olan Roma Forumu, efsaneye göre içine para atanın tekrar Roma’ya geleceğine inanılan Aşk Çeşmesi, sokak sanatçılarıyla meşhur İspanyol Merdivenleri, Vatikan (San Pietro), Castel San't Angelo - Melekler Şatosu, Navona meydanı ,Piazza Pietra Pantheon, Piazza Popolo görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında 2020 Avrupa Şampiyonası açılış karşılaşması (Türkiye & İtalya) için Roma Olimpiyat Stadı ‘na transfer. Milli takımımıza başarılar dileriz. Maç sonrası otelimize transfer.

13 Haziran 2020 ROMA – BOLOGNA – İSTANBUL

Roma Otelimizde yapacağımız son Sabah kahvaltısı ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyor ve Bologna ‘ya doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde keyifli bir alışveriş için gerçekleştireceğimiz outlet design center ziyareti sonrasında Bologna ‘ya varıyoruz. Dante, Erasmus ve Kopernik gibi isimlerin yetiştiren ve İtalyanların, şehir mimarisinde çok fazla tuğla kullanılmış olması sebebi ile kızıl şehir olarak adlandırdığı bir orta çağ şehri olan, tarihi dokusu ve yemekleri ile ünlü Bologna ‘ya varışımız ardından gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turu ardından İstanbul uçuşumuz için Bologna Havalimanı ‘na transfer. Bilet, bagaj teslim ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları ‘nın TK1326 sefer sayılı uçuşu ile 19:00 ‘da İstanbul ‘a hareket ediyoruz. TSİ  ile 22:30 ’da İstanbul yeni Hava limanına varış ve tur hizmetlerimizin sonu.

*** Maç günü, fiyata dahil olan panoramik Roma şehir turu, yerel otoritelerin iznine bağlı olarak gerçekleştirilebilecektir.

*** Yoğun talep sebebi ile maç bileti için SOR-SAT uygulanması gerekmektedir.


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:0 €uro

MİLLİ MAÇ TUR FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

 • Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul HL – Bologna HL – İstanbul HL ikram dahil ekonomi sınıfı uçak bileti

 • Uçak Biletine ait Hava limanı vergileri ve hizmetleri bedeli,

 • Roma'da 4* şehir içi otelde toplam 2 gece 3 Gün  oda kahvaltı konaklamalar,

 • Bologna'da Hava limanı / Otel / Havalimanı transferleri ve şehirlerarası transfer,

 • Roma şehir merkezi – Roma Olimpiyat Stadı – otel arası transfer

 • Floransa ve Bologna panoramik şehir turları ve/veya çevre gezileri

 • Outlet Turu

 • Otel şehir vergileri (yerel otoriteler tarafından alınan ve gecelik kişi başı 3 €uro- 5 €uro arası değişen konaklama vergileri dahildir)

 • Türkçe rehberlik hizmetleri.

 • TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası (Seyahat sigortası değildir)

 MİLLİ MAÇ TURU FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

 • Italya Turkiye milli Maç Bileti

 • Öğle ve Akşam yemekleri,içecekler

 • Schengen Vizesi ücreti ve servis bedeli (140 Euro),

 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli: 50 TL (Hava alanında maliye gişesine veya bankalara ödenir)

 • Her türlü otel ekstraları ve tüm kişisel harcamalarınız

 • Tur Programında belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,

 • Müze ve ören yerleri girişleri,

 • İsteğe bağlı şoför bahşişleri (Kişi başı 5 Euro)

 • İsteğe bağlı 30.000 euro teminatlı özel seyahat sağlık sigortası (15 Euro)

 • Fazla Bagaj ücretleri