Batum Turu

Tur açıklaması:: Istanbul hareketli gece hayati ve tabiat guzelligi ile ünlü Vizesiz Batum Gurcistan Turları189 euro'dan itibaren . 5* Otel Fiyatları, 4 Gün 3 Gece Turları Kredi Kartları ile + Kur farkı ile Taksit imkanı vardır
Tur Fiyatı::189 €uro

Tur Programı

1.GÜN : İstanbul - Trabzon - Batum

Atatürk Havalimanı iç hatlar gidiş terminali kontuarında biniş işlemlerimizin ardından Onur Air tarifeli seferi 8Q 80 ile 09.30 `da Trabzon`a hareket. Keyifli bir yolculuğun ardından Saat 11.10`da varış ve alanda bekleyen özel aracımızla turumuza başlıyoruz. İlk durağımız öğle yemeğimizi almak için Fırtına Vadisi. Fırtına vadisinin üzerinde yemyeşil doğa ve dere manzarası eşliğinde alınan yemeğin ardından Batum`a doğru hareket ediyoruz. (Öğle yemeği Extra Olarak Ücretlendirilir.)
***ÖNEMLİ UYARI:*** Türkiye ile Gürcistan Devletleri arasında yapılan anlaşma gereği ülkeye girişler üzerinde TC Kimlik Numarası yazan nüfus cüzdanları yada Pasaport ile gerçekleşebilmektedir. Ehliyet ile giriş yapılamaz. TC Vatandaşı olmayan misafirlerimizin girişi kendilerine aittir. Belge eksikliği sebebiyle giriş yapamayan misafirlerimizin sorumluluğu kendilerine aittir. Resimsiz ve yıpranmış kimlikler geçiş izni alamamaktadır. 16 TL olan çıkış ücreti misafir tarafından ödenir. Ailesi ile birlikte (Anne ve babanın aynı anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin Batum'a geçişleri için noterden onaylı muvaffakatname almaları gerekmektedir. Ayrıca Batum'a geçiş yapacak 18 yaş altı (Bebek dahi olsa) misafirlerimizin kimliklerinde resim bulunması gerekmektedir.
Batum`a giriş işlemlerimizin ardından panoramik şehir turumuzu yapıyoruz. Verilecek serbest zamanın ardından otelimize hareket ve yerleşme. Akşam erzu eden misafirlerimizle birlikte akşam yemeğimizi almak için dışarı çıkıyoruz. (Ekstra 25 Lari) yemeğin ardından kısa bir gece yürüyüşü yapıyoruz ve otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

2.GÜN : BATUM

Sabah kahvaltısının ardından  kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için tüm gün serbest zaman. Arzu eden  misafirlerimiz extra düzenlenecek turlarımıza katılabilirler. Konaklama  Batum`da otelimizde..

3.GÜN : BATUM

Sabah kahvaltısının ardından  kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için tüm gün serbest zaman. Arzu eden  misafirlerimiz extra düzenlenecek turlarımıza katılabilirler. Konaklama Batum`da otelimizde..

4.GÜN : Batum - Trabzon - İstanbul

Sabah kahvaltı sonrasında, Batum şehir turumuza başlıyoruz. Tarihi Orta Camii, Tiyatro Binasını, Medea Heykeli'ni, Batum Limanını ve yeni oluşturulan yüzüyle Avrupa meydanını göreceğiz. Batum Bulvarı'nda gezinti yaptıktan sonra Bayburt'tan doğup Batum sınırlarına kadar kendine keskin çizgiler oluşturan Çoruh Nehri'ni ve üzerindeki eski Gonio Köprüsü'nü göreceğiz. Ardından Gonio - Apsaros Kalesi'ni panoramik olarak gördükten sonra Sarp sınır kapısına hareket pasaport ve ülkeye giriş işlemlerimizin ardından Trabzon'a doğru hareket ediyoruz. Onur Havayolları tarifeli seferi 8Q 83 sefer sayılı uçuş ile 22:00`deİstanbul`a hareket. Yaklaşık 1 saat 45 dakikalık uçuşun ardından Atatürk Havalimanına varış ve turumuzun sonu. 

 KONAKLAMA OTELİ Batum-5* Leogrand Hotel vb. (Casıno )
 KONAKLAMA OTELİ Batum-5* Divan Suites Hotel vb.


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:189 €uro

 

 Batum Turu Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Onur Air Tarifeli seferi ile İstanbul - Trabzon - İstanbul uçak bileti
 • Tercih edilen otellerde 3 gece oda kahvaltı konaklama
 • Trabzon / Batum / Trabzon Transferleri
 • Tur Liderliği Hizmeti
 • Panoramik Batum Şehir Turu
 • Fırtına Vadisi Yemek Molası
 • Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli

Batum Turu Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurt dışı çıkış harcı (15 TL bankalara ödenebilir)
 • Batum'daki Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
 • Batum'da yapılacak Ekstra turlar
 • Batum'daki Müze ve ören yerleri girişleri
 • Batum Turu boyunca Öğle ve akşam Yemekleri
 • Batum için Geçerli olan Sağlık ve Seyahat Sigortası