YURTDIŞI TURLAR
 

HURGHADA TURU

7 Gece 8 Gün Midwest H.Y. ile Y.P 499 €

Bookmark and Share


1. GÜN İSTANBUL / HURGHADA

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde saat 01.00’de buluşma. Biniş, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Midwest havayollarının özel uçuşu ile saat 03.00’da Hurghada’ya hareket. Yerel saatle 05.15’de Hurghada’ya varış. Pasaport ve bagaj işlemleri sonrasında alanda bekleyen aracımız ile otellerimize transfer. Kısa bir dinlenme sonrası odalarımıza yerleşme. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde

2. GÜN HURGHADA

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Tüm gün deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek turlarımıza katılabilir. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

3. GÜN HURGHADA

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Tüm gün deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz çok erken saat de hareketle ekstra olarak düzenlenecek olan Kahire turuna katılabilirler (65 Euro). Bu yoğun ve hareketli turumuzda dünyanın 7 harikasından birisi olan Keops Piramidinin de yer aldığı Giza’nın 3 büyük Piramitlerini ve Sfenks heykelini içine alan siteyi ziyaret edeceğiz. Sitenin hâkim noktası panorama da çekeceğimiz kuşbakışı muhteşem resimlerin ardından bir papirüs enstitüsünü ziyaret edeceğiz. Papirüs imalatının aşamalarını tanıyacağımız ve alışveriş imkânı da bulacağımız bu ziyaretimizin sonrasında öğle yemeğimizi turistik bir restoran da yiyeceğiz. Öğle yemeği sonrası dünyaca meşhur Kahire Ulusal Müzesi’ne hareket edeceğiz. Tüm Mısır’da çıkarılan eserlerin neredeyse tamamına ev sahipliği yapan müze ziyaretimiz sonunda turumuz Mısır’ın kapalı çarşısı olarak adlandırılan ve renkli elişlerinin, hediyelik eşyaların ve yöresel eşyaların satıldığı Khan El Khalily’de bir süre duracak. Misafirlerimiz yüzyıllardır aynı aile tarafından işletilen El-Fishawy veya benzeri tipik bir şark kahvesinde alabilecekleri Türk Kahvesi’nin ve içimi kolay olan meyveli nargilenin tadını hep hatırlayacaklar. Tur sonrası geç saatlerde otelimize dönüş. Geceleme otelimizde..

4. GUN HURGHADA

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Tüm gün deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Tekne Turuna katılabilirler (40 Euro). Bu tam gün süren turumuzda marinadan teknemize binerek hareket edeceğiz. Teknemiz gün içerisinde 2-3 ayrı noktada durarak sizlere şnorkel ile (şnorkel vs malzemeler hareket yerinden kiralanabilir) denizaltı güzelliklerini gözlemlemek ve yüzme imkânı sunacak. Teknemizde turumuz esnasında ücretsiz öğle yemeği, su, meşrubat ve çay servisi bulunacaktır. Tur sonunda otelimize dönüş. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

5. GUN HURGHADA

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Tüm gün deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz çok erken saat de hareketle ekstra olarak düzenlenecek olan Luxor turuna katılabilirler (65 Euro). Bu yoğun ve hareketli turumuzda yaklaşık 3 saatlik bir yolculuk ile Luxor’a varacağız. Luxor’a varışımızda Nil nehrinin batısına geçerek Memnon heykellerini görecek, Krallar vadisini ve 3 adet kral mezarının içini gezeceğiz. Daha sonra Kraliçe Hatçepsut’un muhteşem tapınağını ziyaret ederek öğle yemeğimizi turistik bir restoran da alacağız. Yemek sonrası Luxor’un doğu kıyısını keşfedeceğimiz turumuza başlayacağız. Yüzyıllar boyunca firavunların çeşitli eklemeleri ile Mısır’ın ve dünyanın en büyük tapınağı haline gelen ve antik Mısır boyunca bilimsel, politik ve ekonomik bir merkez olan Karnak tapınağını gezeceğiz. Buradan sonra Mısır’da antik zamanlardan günümüze kadar üretilmiş olan, parfüm hammaddesi olan esansın tanıtımının yapılacağı bir üreticiyi ziyaret ederek, alışveriş imkânı bulacağız. Daha sonra gene antik Mısır zamanının önemli tapınaklarından Luxor tapınağını gezeceğiz. Tur sonunda Hurghada’ya dönüş. Akşam yemeği ve geceleme otelde.

6. GUN HURGHADA

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Tüm gün deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek turlarımıza katılabilir. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

7. GUN HURGHADA

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Tüm gün deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek turlarımıza katılabilir. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde..

8. GUN HURGHADA /KAHİRE/ İSTANBUL

Otelde alınacak paket sabah kahvaltısından sonra havalimanına transfer.Bilet, bagaj ve pasaport işlemleri sonrasında Midwest havayollarının özel uçuşu ile saat 07.00’da İstanbul’a hareket. Yerel saatle 09.30’da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına varış ve turumuzun sonu... sonu.

             

ÜCRETLER 3* Empire Beach 4* Desert Rose
İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI 0 €
0 TL
0 €
0 TL
TEK KİŞİLİK ODA - Single 0 €
0 TL
0 €
0 TL
3.Kişi İLAVE YATAK 0 €
0 TL
0 €
0 TL
06-11 YAŞ Çocuk 0 €
0 TL
0 €
0 TL

İLK GEZİ TARİHİ: Gruplara özel

HURGHADA TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Midwest H.Y ile İstanbul (Sabiha Gökçen) – Hurghada – İstanbul (Sabiha Gökçen) uçuşları

 • Hurghada'da Havaalanı - Otel - Havaalanı transferleri

 • Hurghada'da Seçeceğiniz Otelde 7 Gece - 8 Gün Konaklama

 • Hurghada'daki otelinizde Sabah Kahvaltıları ve Akşam yemekleri

 • Zorunlu Seyahat Sigortası

 • Havalimanı Hizmetleri ve Alan Vergisi
 • Yerel otel, bellboy, şoför vs bahşişleri

 • Hurghada Turunuz boyunca Yerel rehberlik hizmetleri ( transfer ve extra turlarda )

TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

 • Otel extraları,Öğle yemekleri, icecekler,şahsi masraflarınız.

 • Vize (Hizmet) Ücreti: 35 € (70 TL Acentemize ödenir)
 • Yurt Dışı Çıkış Fonu : 15 TL (Maliye ve Bankalara ödenir)
 • Extra düzenlenen turlar .


HURGHADA EXTRA TUR PROGRAMLARI

 • Sindbad Submarine (Deniz alti turu).
 • Çölde Safari (yarım Gün)
 • Luxor (Tam Gün)
 • Kahire (Tam Gün)
 • Binbir gece masalı (Gece Turu)
 • Giftun Adaları-Tam Gün Tekne Turu


YURTDIŞI TURLAR ANA SAYFA

AÇIKLAMALAR:

 • Yukarıdaki fiyatlar Nakit ödemelerde geçerlidir
 • Kredi Kartlarınıza + Kur farkı ile 6-8-12 Taksit imkanı vardır
 • Mısır vizesi ülkeye girişte alınacaktır. Vize için en az 6 ay geçerli pasaport gereklidir. Ebeveynlerinin pasaportuna
      kayıtlı çocuklar ve yeşil pasaportlar için vize gerekmemektedir.
 • Mısır Rezervasyonu ve sorularınız için lütfen  ÖN REZERVASYON FORMUNU doldurup gönderiniz veya;
      0216. 346 70 34 - 346 70 74 no'lu telefonlarımızdan büromuzu arayınız.
 • Mısır-Hurghada Turları için Çok Sorulanlar - merak edilenler .
 • E-Mail listemize üye olursaniz promosyon ve indirimlerden düzenli olarak haberdar olursunuz
 • e-mail   ÖN REZERVASYON FORMU    Tur Satış - SÖZLEŞME

  Visitors:
    1232147107