Fethiye - Demre Yat Turu - Atol Turizm

Fethiye - Demre Yat Turu

Tur açıklaması:: Fethiye'den Demre St.Nicholas Olympos'a Gulet tipi Yatlar ile hareket 4 Gün 3 Gece Tam Pansiyon Yat konaklaması
Tur Fiyatı::850

Tur Programı

FETHIYE – OLYMPOS 4 Gun / 3Gece

Gün 1  Fethiye - St.Nicholas Adası

Sabah 10:00da Fethiye’de ki otelinizden alınacaksınız ve seyir hakkında bilgilendirme için tekneye bindirileceksiniz.11’de Fethiye limanından hareket edilir ve Kelebekler Vadisi’ne seyire çıkılır. 136 türden ve farklı çeşitlerdeki  kelebekleri burada görebilirsiniz.Ardından Avrupa’nın en çok fotoğraflanan ve yamaç paraşütü için dünyanın en iyi yerlerinden biri olan Ölüdeniz plajına seyire çıkacağız.Gün batımında yamaç paraşütü yaparak Ölüdeniz’ in eşsiz manzarasını seyrede bilirsiniz.Bu gece çapalar Nicholas Adası’ na atılacak.

Gün 2  St.Nicholas Adası - Fırnaz Koyu

Bugün kahvaltının ardından yüzmek ve Akvaryum koyunun güzellikleriyle tanışmak için Kalkan’ a seyire çıkacağız. Burası yüzmek ve şnorkel yapmak için harika bir mekandır.Öğle yemeği için küçük ve şirin bir balıkçı kasabası olan Kaş’ a seyire çıkılacaktır.Burada bir çok el yapımı takı,giysi,ev eşyası, mağzalarını gezmek ve keşfetmek için bolca vaktiniz olacak.Bu geceyi Kaş ve Kekova arasındaki güzel bir koyda  geçireceğiz.

Gün 3 Fırnaz Koyu - Gökkaya Koyu

Bugün kahvaltıdan sonra Kekova bölgesine seyire çıkacağız. İlk olarak 2000 yıl önceden Likya döneminden kalma olan ve bir depremle yıkılan antik şehri keşfetmeye çıkacağız.Daha sonra su altı Likya mezarları ve Batık Şehir’in üstünde yürüyerek Simena Kalesi’nin büyülü manzarasını keşfede bilirisiniz.Bu geceki durağımız Gökkaya körfezi olacak.Akşam buradaki barlarda keyifli vakit geçire bilirsiniz.Yıldızların altında dans edebilir,yada yeni insanlarla tanışa bilirsiniz.Ücretsiz tekne servisimiz sizi alacak ve bütün gece çalışır vaziyette olacaktır. 

Gün 4 Gökkaya Koyu - Demre / Olympos

Son günde sabahının erken saatlerine kadar eğlenmeye devam edeceğiz. Kahvaltıdan sonra yüzme için Korsanlar Mağarası (yada başka yakın bir koyda) vakit geçireceğiz

 


Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz

Fiyat:850

 

Fethiye - Demre Yat Turlarında Dahil olan Hizmetler

*Gulet Yatlarda 4 Gün 3 Gece Tam Pansiyon Konaklama

*Tur Programında belirtilmiş olan Koylarda ve Limanda gecelemeler

Fethiye - Demre Yat Turlarında Dahil olmayan Hizmetler

* Yat'da Kahvaltı haricinde alınacak Alkollü - Alkolsüz İçecekler

*Organize edilecek çecre civar gezileri ve ücretleri

*Seyahat Sağlık Sigortası