Washington Resort Otel & SPA - Atol Turizm

Washington Resort Otel & SPA

Washington Resort Otel  Side - Kızılağaç bölgesinde , Antalya Hava alanına 70 km, Side merkezine 15 km, Manavgat  10 km mesafede yer alan Kaliteli bir Tatil oteli olup Herşey Dahil sisteminde hizmet vermektedir. 12 Yaş 1 çocuk ailesi yanında ücretsiz konaklar


Otelin Genel Özellikleri
Washington Resort Otel & Spa, Antalya, Side-Kızılağaç Mevkii`nde Tatil hizmeti vermektedir. Otel, Antalya Hava alanı'na 70 km, Antalya merkez'e 80 km, Side merkez'e 15 km, Manavgat merkez'e 10 km, Kızılağaç merkezine 2 km mesafededir. Washington Resort Hotel yenilenen yeni yüzü ile 2018 yazında sizleri bekliyor!

Deniz ve Havuz Özellikleri
Washington Resort Otel & Spa denize sıfır konumdadır. Otelin kendine özel kum ve çakıl karışık plajları bulunmaktadır. Otelde  açık, kapalı, açık çocuk ve kapalı çocuk havuzları vardır 

Konsept Yeme-İçme Özellikleri
Her şey dahil konseptinde hizmet veren Otelde konforunuz için her şey düşünülmüştür. Washington Resort Otelin misafirlerine özel olarak A la Carte, açık ve kapalı restaurant ile hizmet sunmaktadır.

Tesis Aktiviteleri
Beach voleybol, bilardo, tenis, dart, basketbol, masa tenisi ,animasyon, disco hizmetleri bulunmaktadır. Washington Resort Otel & Spa, çocukların eğlenceli neşeli zaman geçirmeleri için mini club ve mini disco sunuları vardır

Otel Genel Hizmetleri
Berber&kuaför, aerobik, masaj, jakuzi, su jimnastiği, sauna, fitness, spa, Türk hamamı, güzellik salonu hizmetlerinden yararlanarak kendinizi daha zinde hissedebilirsiniz. Otelin  oda servisi, hediyelik eşya, alışveriş merkezi, doktor, araç kiralama, butik, fotoğrafçı, market hizmetleri bulunmaktadır.

Oda Özellikleri
Standart odalarda bulunan TV, emanet kasa, mini bar, saç kurutma makinesi, telefon konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz mevcut hizmetlerdir.

Hizmet Ücretleri Hakkında
Yukarıda belirtilen tesis özellikleri ekstra ücrete tabi olabilir


Başlangıç tarihi: 16 Eylül 2018Bitiş Tarihi: 30 Eylül 2018
2 Kişilik odada kişi başı:155 TL
Ek yatak-ilave 3. kişi:109 TL
Tek kişilik oda:233 TL
Ücretsiz çocuk:0-12 Yaş
Ücretli çocuk:03-12 Yaş % 50 indirimli
Başlangıç tarihi: 01 Ekim 2018Bitiş Tarihi: 31 Ekim 2018
2 Kişilik odada kişi başı:141 TL
Ek yatak-ilave 3. kişi:99 TL
Tek kişilik oda:212 TL
Ücretsiz çocuk:0-12 Yaş
Ücretli çocuk:03-12 Yaş % 50 indirimli

Afişe fiyatlarımız en düşük oda tipi ve sınırlı sayıdaki kontenjanlı odalarda geçerlidir. Afişe ettiğimiz fiyatlar tüm sezon ve tüm oda tiplerini kapsamamaktadır. Fiyatlar yayımlandığı gün için geçerlidir. Belirtilen çocuk indirimi ve fiyatlar, 2 yetişkin yanında yapılacak konaklama için geçerlidir.

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz