Ömer Termal Hotel & Holiday Village - Atol Turizm

Ömer Termal Hotel & Holiday Village

Omer Termal Otel Kaplica termal oteller bolgesi seckin otellerindendir. Aquapark veya Kaydıraklı Havuz Bulunmaktadır

Kapasite Toplam 114 odası bulunan tesisin 35 standart (4 odası connectıon) , 15 bahçe odası ve 64 villa (1 , 2 ve 3 odalı ) vardır
Özellikler 2 ‘şer adet kapalı bay ve bayan hamam ve termal havuzlar kür merkezi ( çamur banyosu ,masaj ,yüz maskesi , kese ve sabun ) ,fıtness center , sağlık odası, açık kapalı restaurant , toplantı salonu , oyun salonu ,market , oda servisi, asansör.
Oda Özellikleri Uydu yayını TV , merkezi ısıtma , ücretli minibar banyoda jakuzili küvet ve duş saç kurutma makinesi , termal su , balkon teras mevcuttur.bahçe odaları zemin seramiktir.
Spor ve Aktiviteler Tesiste 1 adet yarı olimpik kaydıraklı yüzme havuzu 2 şer adet Türk hamamı ve bay bayan termal havuz Şezlong ,duş,havlu, şemsiye mevcuttur.
ÜCRETSİZ AKTİVİTELER:Yarı olimpik kaydıraklı yüzme havuzu,Türk hamamları ve bay bayan termal havuzlar , sauna , fıtness center .
ÜCRETLİ AKTİVİTELER: Masaj , çamur banyosu , yüz maskesi , saç bakımı , kese sabun , bilardo , masa tenisi , langırt , minibar , oda servisi , snack bar , yemeklerde kapalı su ve tüm içecekler.
ÇOCUK: tesiste bir adet çocuk havuzu , mini su kaydırağı , ücretli bebek bakımı çocuk parkı mevcuttur.
Yemek Servisi Yarım Pansiyon
Konum Afyon şehir merkezi 14.km havaalanına 170 km uzaklıkta 12 ay açık termal tesisi.
Fiyatlar; ........´a kadar Bayramlar,resmi tatiller hariç geçerlidir. Kredi Kartlarınıza 3-6-9 Taksit ve Otele  ulaşım bilgileri Satış Danışmanlarımıza ulaşmak kesin rezervasyon ve müsaitlik bilgisi  için

Telefon: 0216. 346 70 74 - 0539. 711 99 19


Sınıf / Kategori Termal/Y.P
2 kişilik odada 1 kişi başına 1 gecelik konaklama : 107
1 ilave kişi fiyatı : 107 TRL
Tek kişilik odada kişi başına 1 Gecelik konaklama : 161
Ücretsiz Çocuk : 0-5
Ücretli çocuk : (12 Yaşa kadar) : 6-12 %50

Afişe fiyatlarımız en düşük oda tipi ve sınırlı sayıdaki kontenjanlı odalarda geçerlidir. Afişe ettiğimiz fiyatlar tüm sezon ve tüm oda tiplerini kapsamamaktadır. Fiyatlar yayımlandığı gün için geçerlidir. Belirtilen çocuk indirimi ve fiyatlar, 2 yetişkin yanında yapılacak konaklama için geçerlidir.

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz