Ikbal Termal hotel - Atol Turizm

Ikbal Termal hotel

Ikbal Termal Otel Afyon Termal Bolgesi seçkin Otellerindendir. Oda Kahvaltı,Yarım Pansiyon,5-7 Gece Termal paketi alarak  Konaklamak mümkündür

İkbal  Termal Otel   & SPA Otel Afyon merkeze yakındır.

Termal Otelde; 284 oda,20 suite,2 kral dairesi 14 bitisik 12 quen suite,8 prenses suitesi ile toplam 650 yatak kapasitelidir.
İkbal Termal Otelin Odalarında; VC/Duş,sac kurutma makinasi,telefon,Kasa,musik,Klima,minibar,Uydu yayınlı Televizyon,Kalorifer vardır.

Otelde ayrıca; TV salonu,Turk Hamami,Sauna,Jakuzi,Fitness center,market,Restoranlar,Barlar,Toplanti Salonlari,Acik,Kapali Yuzme Havuzlari,Disco,Masa Tenisi,tenis,squash vardır.
Otelde Ücretsiz Aktiviteler: Bay ve Bayan Termal Hamamlar, Sauna´lar,Türk Hamamları, Jakuzili ve kaydıraklı havuzlar, Fitness Center (Sabah ve akşam özel hoca eşilğinde step ve aerobik kurslari) Masa tenisi,Futbol sahalari,tenis Kortu,Disco, Mini Club, Oyun Salonu.
Oda Gecelik Fiyatları; Aşağıdaki fiyatlar Deluxe Odalarda kişi başı Hafta içi 1 Gecelik Yarım Pansiyon olup % 15 indirimli fiyatlardır (Bayram,yılbaşı vb özel tarihler hariç) geçerlidir,Prenses Suite, Prens Suite,Balayı Paketleri,Aile Odası fiyatlarını sorunuz. Fiyatlar Sezonlara göre değişmektedir. Kredi Kartlarınıza 02-04-06 Taksit yapılır.Istanbul´dan İkbal Termal Otel'e otobüs ulaşımı, Gruplar,Uzun tedavi konaklamaları, Balayı,düğün,nişan,toplantı,seminer,kongre toplantıları ve özel durumlariniz için e-mail gönderiniz (info@atolltourism.com veya Satış Danışmanlarımızı arayiniz lutfen
Telefon : 0216. 346 70 34 - 0539 711 99 19


Başlangıç tarihi: 15 Kasım 2018Bitiş Tarihi: 28 Aralık 2018
2 Kişilik odada kişi başı:281 TL
Ek yatak-ilave 3. kişi:244 TL
Tek kişilik oda:421 TL
Ücretsiz çocuk:0-06 Yaş
Ücretli çocuk:07-11 Yaş % 50 indirimlidir

Afişe fiyatlarımız en düşük oda tipi ve sınırlı sayıdaki kontenjanlı odalarda geçerlidir. Afişe ettiğimiz fiyatlar tüm sezon ve tüm oda tiplerini kapsamamaktadır. Fiyatlar yayımlandığı gün için geçerlidir. Belirtilen çocuk indirimi ve fiyatlar, 2 yetişkin yanında yapılacak konaklama için geçerlidir.

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz