Deniz Kızı Hotel - Atol Turizm

Deniz Kızı Hotel

Deniz Kızı Otel, Kuzey Kıbrıs Ercan Hava limanı’na 45 km, Girne Şehir merkezine 8 km mesafede Yarım Pansiyon 12 Ay süreli Konaklama Hizmet veren denize sıfır konumda bir Oteldir

OTEL ÖZELLİKLERİ

Girne Deniz Kızı Otel’de, ünlü Deniz Kızı Plajı ve restoranı, havuz bar ve restoranı, terrace bar, sağlık merkezi, buhar odası, sauna, jakuzi, çocuk oyun alanı, otopark, meyve bahçeleri, ses geçirmez duvarlar,  çamaşır hizmetleri, tüm odalarda wireless internet, National Geographic Dalış Okulu, jet ski, su kayağı, wakeboard, banana, ringo dahil su sporları mevcuttur.

ODALAR ve ÖZELLİKLERİ

Tamamen yenilenmiş 28 adet twin (2 ayrı yataklı)  oda, 22 adet double (Geniş yataklı) oda, 6 adet deluxe corner olmak üzere toplam 56 odası bulunan Deniz Kızı Otel’in odaları deniz ve dağ manzaralıdır. Odalarda balkon bulunmamaktadır ama sürgülü geniş cam pencereler açıldığında odanızı bir balkona dönüştürür. Tüm odalarda merkezi klima sistemi, elektronik kapı kilidi, minibar, uydu TV, halı zemin, saç kurutma makinesi, telefon, kasa, çay ve kahve seti (talep üzerine) oda servisi bulunmaktadır.

OTEL KULLANIM AKTİVİTELERİ

ÜCRETSİZ Hizmetler : Çocuk parkı, araba park yeri, sauna, jakuzi, spor salonu, buhar odası.

ÜCRETLİ Hizmetler : Yüksek hız internet, araba kiralama servisi, havaalanı transferleri, tekne ve otobüs turları, mini bar, ithal ve yerli içecekler, telefon ve fax hizmetleri, kuru temizleme, doktor, masaj, deniz sporu faaliyetleri.

ÇOCUKLAR İÇİN

Çocuk havuzu, oyun parkı.

PLAJ Durumu ve ÖZELLİKLERİ

Deniz Kızı Otel  denize sıfır olup 150 metre uzunluğunda sahil şeridinde şezlong şemsiye mevcuttur.

KONAKLAMA  ŞEKLİ - YEMEK DURUMU

YARIM PANSİYON: Sabah Kahvaltısı ve akşam yemekleri açık büfe olarak hizmet vermektedir. (İçecekler Öğle yemekleri ekstra ücretlidir.)

Fiyatlar: Aşağıdaki fiyatlar Günlük Kişi başı Yarım Pansiyon Fiyatlardır. Otel fiyatları sezonlara göre dğişmektedir. Deniz Kızı Otel'de Oda Kontenjan müsaitlikleri,Ucuz Uçak Biletleri,Ercan Hava alanından  Otele geliş dönüş transfer hizmetleri,Paket Tur fiyatları,Taksit ile ödeme şartları,Hafta sonu fiyatları Kesin Rezervasyon Telefonları: 0216 346 70 34 - 0539 711 99 19


Başlangıç tarihi: 25 Ağustos 2018Bitiş Tarihi: 31 Ekim 2018
2 Kişilik odada kişi başı:252 TL
Ek yatak-ilave 3. kişi:0 TL
Tek kişilik oda:459 TL
Ücretsiz çocuk:0-02 Yaş
Ücretli çocuk:03-12 Yaş % 50 indirimli
Başlangıç tarihi: 01 Kasım 2018Bitiş Tarihi: 30 Aralık 2018
2 Kişilik odada kişi başı:162 TL
Ek yatak-ilave 3. kişi:0 TL
Tek kişilik oda:279 TL
Ücretsiz çocuk:0-02 Yaş
Ücretli çocuk:03-12 Yaş % 50 indirimli

Afişe fiyatlarımız en düşük oda tipi ve sınırlı sayıdaki kontenjanlı odalarda geçerlidir. Afişe ettiğimiz fiyatlar tüm sezon ve tüm oda tiplerini kapsamamaktadır. Fiyatlar yayımlandığı gün için geçerlidir. Belirtilen çocuk indirimi ve fiyatlar, 2 yetişkin yanında yapılacak konaklama için geçerlidir.

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz