AKOL HOTEL - Atol Turizm

AKOL HOTEL

Akol Otel Çanakkale Şehir Merkezinde olup Deniz Kıyısında, Truva´ya 25 km, Assos´a 60 km uzaklıkta

Konum: Şehir Merkezinde, Deniz Kıyısında, Truva´ya 25 km, Assos´a 60 km uzaklıkta. Otelimiz:136 Oda, 2 Suit, 2 Restaurant, Toplantı Salonu, Sağlık Kabini, Doktor, Otopark, Kuru Temizleme, Çamaşır Servisi ve Jeneratör.Açık Yüzme Havuzu, Masa Tenisi, Bilardo, Koşu, Avlanma, Sualtı ve Su Sporları Organizasyonu. Ulaşım : Çanakkale Havaalanına 2 km, İstanbul Atatürk Havaalanına 300 km uzaklıkta.
Tüm toplantılarınızı düzenleyebileceğiniz ortamı sizlere sunuyoruz. Dilediğiniz ikramları konuklarınıza toplantı konusunda uzmanlaşmış personelimiz sunacaktır. Ayrıca tepegöz, slayt, TV, VCD, DVD, VHS Video, perde, yazı tahtası ve ses düzeni gibi teknik desteklerimizle toplantı ve seminerlerinizin daha verimli geçmesine katkıda bulunuyoruz.
Fiyatlar: ........ (Bayram ve resmi tatiller haric) geçerlidir. 


Sınıf / Kategori 4* / Y.P
2 kişilik odada 1 kişi başına 1 gecelik konaklama : 177
1 ilave kişi fiyatı : 0 TRL
Tek kişilik odada kişi başına 1 Gecelik konaklama : 265
Ücretsiz Çocuk :
Ücretli çocuk : (12 Yaşa kadar) :

Afişe fiyatlarımız en düşük oda tipi ve sınırlı sayıdaki kontenjanlı odalarda geçerlidir. Afişe ettiğimiz fiyatlar tüm sezon ve tüm oda tiplerini kapsamamaktadır. Fiyatlar yayımlandığı gün için geçerlidir. Belirtilen çocuk indirimi ve fiyatlar, 2 yetişkin yanında yapılacak konaklama için geçerlidir.

Rezervasyon için lütfen bilgileri giriniz